Strzelanina w Odessie. Nie żyje policjant

19 stycznia 2018

Dzisiaj wieczorem w jednym z odeskich szpitali zmarł Serhij Pryharin, policjant broniący porządku publicznego w czasie wczorajszych rozruchów, mających związek z wprowadzeniem ustawy o „reintegracji Donbasu”.

Jak informuje agencja prasowa UNIAN, 30-letni Serhij Pryharin zostawił żonę i maleńkie dziecko. ustaliła już tożsamość człowieka, który go zastrzelił. Jest nim niejaki Walentyn Doroszenko.


Przestępca tanio swojej skóry nie sprzedał. Dzisiaj, podczas zatrzymania go w centrum Odessy udało mu się ranić czterech „stróżów prawa”, tzn. trzech policjantów państwowych i jednego policjanta municypalnego, czyli strażnika miejskiego.

Następnie sam został zastrzelony.


Według półoficjalnych informacji Walentyn Doroszenko był znany odeskiej policji jako osoba obnosząca się z prorosyjskimi poglądami, aktywna w czasie tzw. Antymajdanu mającego miejsce w w tym mieście w latach 2013-2014, ostatecznie rozpędzonego przez siły posłuszne rządowi w Kijowie.

Telesfor / Kresy24.pl / Unian.ua

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

6 odpowiedzi Strzelanina w Odessie. Nie żyje policjant

 1. kbkb Odpowiedz

  20 stycznia 2018 w 01:41

  Czyżby Policja Ukraińska zaczęła działać sprawnie i będzie się teraz coraz lepiej rozprawiać z przestępcami i mafią ? Oby …. W przeciwnym razie Ukraina pogrąży się w całkowitym chaosie…

 2. peter Odpowiedz

  20 stycznia 2018 w 05:20

  Czytam czytam i nie lapie
  Cytat z waszego tekstu /Dzisiaj wieczorem w jednym z odeskich szpitali zmarł Walentyn Doroszenko, policjant broniący porządku publicznego/

  Nastepny cytat z artykulu/Policja ustaliła już tożsamość człowieka, który go zastrzelił. Jest nim niejaki Walentyn Doroszenko.

  • księciunio Odpowiedz

   22 stycznia 2018 w 18:04

   Dzisiaj wieczorem w jednym z odeskich szpitali zmarł Serhij Pryharin, policjant broniący porządku publicznego w czasie wczorajszych rozruchów. A więc jeszcze raz przeczytaj lub do skutku bo masz problem ze zrozumieniem.

 3. Jr Odpowiedz

  20 stycznia 2018 w 06:47

  Redakcja,No to zmarł czy zabił? 2x te samo nazwisko

  • Dominik Odpowiedz

   20 stycznia 2018 w 18:12

   Tak, to oczywista pomyłka. Dziękujemy za czujność,
   Redakcja

 4. i-95 Odpowiedz

  21 stycznia 2018 w 16:01

  w pewnym miescie , pewnym kraju w polskim chicago zginelo ponad 700 osob w 2017 ,,, tak tam lewica rzadzi , skorumpowane od czasow Al Capone ,,to jest shit hole miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *