Świeżo mrożony stek z psa po rosyjsku. W Bracku zaczęli hodować jadalnych przyjaciół człowieka (WIDEO)

14 lutego 2017

Rosyjskie władze, naukowcy oraz przedsiębiorcy dwoją się i troją, aby znaleźć zamienniki dla objętych embargiem produktów z Zachodu. Były już pożywne jadalne dżdżownice i muchy, przyszła pora na solidniejszy substytut wołowiny i wieprzowiny. Ma nim być psie mięso. Produkcję „pysznych mrożonych steków z psów” uruchomił w Bracku biznesmen Aleksander Nieczajew.

Przypomnijmy, że w ub. roku w podmoskiewskim Skołkowie – rosyjskiej wersji „Doliny Krzemowej” – ogłoszono  największe osiągnięcie technologiczne wszech czasów w dziedzinie przemysłu spożywczego. Naukowcy ze Skołkowa wymyślili absolutnie innowacyjny produkt: tłuste muchy mięsne (patrz drugie ). Wcześniej zalecali swoim rodakom jedzenie dżdżownic.Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

14 odpowiedzi Świeżo mrożony stek z psa po rosyjsku. W Bracku zaczęli hodować jadalnych przyjaciół człowieka (WIDEO)

 1. observer48 Odpowiedz

  14 lutego 2017 w 09:34

  Chińczycy żrą psy, szczury i inne ścierwo od stuleci. Kacapia przygotowuje się na przyjęcie chińskich panów.

  • jubus Odpowiedz

   14 lutego 2017 w 10:12

   Dokładnie, smacznego.

  • SyøTroll Odpowiedz

   14 lutego 2017 w 11:04

   Co pan chce, bądź co bądź to Syberia, zaledwie 700 km od Irkucka.

 2. Dombrowysenk Odpowiedz

  14 lutego 2017 w 11:48

  Czy to zle ze probuja znalezc sposob na zaspokojenie glodu,ludzie na calym Swiecie jedza wszystkie gatunki zwierzat,to znaczy ze co ruscy postepuja niegodnie? Bo zoladek chca napelnic. Komu to przeszkadza?

  • Dragon Odpowiedz

   14 lutego 2017 w 14:06

   Pomyśl. To nie boli. Wstydem, hańbą dla ruskich jest,
   że mając tak olbrzymie obszarowo i tak bogate naturalnie tereny w XXI wieku muszą jeść psy i muchy. Świadczy to bardzo źle o ich naturze.
   Jak widać nie jest to naród dobrych gospodarzy, a rabusi. Od wieków swój rozwój zawdzięczają kradzieżą, napadom na sąsiadów, a nie twórczym rozwijaniu technologi (wyjątkiem jest technologia zbrojeniowa), produkcji żywności. Gdyby Zachód po II WŚ zakręcił im kurek na pomoc w każdej dziedzinie, dalej biegali by w kufajkach z gaciami wiązanymi na sznurek, a komórki mieli na korbkę i łączone kablami.

   • Jacek

    17 lutego 2017 w 23:03

    Wstydem i hańbą jest nazywać się człowiekiem a nie próbować nawet pomyśleć. Rozumiem, że nie każdy osobiście ma możliwość przekonać się jak jest w Rosji, ale wierzyć w takie głupoty? Rosja akurat w ostatnim czasie zwiększyła znacznie produkcje rolną – błogosławione skutki sankcji! – oraz zwiększyła eksport np. zbóż. Osobiście nie zauważyłem szczególnych braków w zaopatrzeniu, kiedy byłem tam ostatnio. A co do powyższego – przypominam sobie jeszcze z czasów młodości jakiś film amerykański, chyba „Oto Ameryka”. Gdyby wszystkie ukazane tam „ciekawostki” – choćby takie jak żywienie się robalami i nie tylko – potraktować jako prezentację całego społeczeństwa i państwa amerykańskiego, to… biada jankesom. Zresztą to właśnie Amerykanie „Od wieków swój rozwój zawdzięczają kradzieżą, napadom na sąsiadów…” i nie tylko sąsiadów.

 3. pyra Odpowiedz

  14 lutego 2017 w 11:51

  Świnie są mądrzejsze od psów i bardzo dobre spisują się w roli np. świni stróżującej. Wychowywane w domu zgodnie egzystują z człowiekiem – czy z tego powodu nie mam jeść mięsa z świni???
  Co do jedzenia mięsa z psa to jak dla mnie jest jeden problem – są mdłe i bez wstępnej obróbki (w Wietnamie obijają je przed ubiciem) są po prostu niesmaczne.
  JAk dla mnie to człowiek jest porąbany że jedne zwierzęta traktuje z uczuciem (bo są ładne) a inne nie (no bo pogłaskaj sobie taką różową świnię).
  Ciekawe że dopiero w obliczu głodu ludzie normalnieją i traktują wszystkie zwierzaki normalnie.

  • Dragon Odpowiedz

   14 lutego 2017 w 14:11

   To wszystko jasne, trollu !
   To dlatego ruska swołocz obija wziętych do niewoli Ukraińców, żeby mdli w smaku nie byli.
   Cóż, homo sowietikus potrafi wszystko oprócz pokojowego koegzystowania z sąsiadami.

   • pyra

    14 lutego 2017 w 21:55

    Czytasz pierwsze zdanie i już wiesz że dalej nie ma sensu…

 4. Szachrajew Odpowiedz

  14 lutego 2017 w 22:08

  Gen. George Patton:

  „Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są s-synami, barbarzyńcami i pijakami.”
  Tyle w temacie.

  • jubus Odpowiedz

   15 lutego 2017 w 09:49

   Tu nie trzeba cytować śp. Pattona. Wystarczy przytoczyć słowa Dmowskiego z Rosyjskiej Dumy, ponad 100 lat temu. „Z wami nigdy się Polak nie dogada, bo by jesteśmy Słowianami z Europy, a wy jesteście z Azji”. Mniej więcej tak to wybrzmiało i ten przykład doskonale pokazuje, że Rosja to kraj 100% azjatycki.

 5. razputin or dwa-putin or death-putin Odpowiedz

  15 lutego 2017 w 04:43

  hey , a co wam azjaci zrobili ze przyrownujecie ruskich to tak jak — pijany jak swinia —
  jesc mozna wszystko
  ruskie nawzajem sie zjadali z finami or germanami
  glod zajrzy do d..py to wszystko zjesz
  zle jest to ze nie moga sami sie wyzywic , najwiekszy kraj na swiecie … cuba sama sie zywi bo zawsze tak bylo
  a ruskie zawsze objadali sasiadow w czasach eurokomuny
  nigdy nie musieli produkowac

 6. zulu gula Odpowiedz

  15 lutego 2017 w 21:47

  Jeszcze chwilka a będą sie żywili ludzkim miesem .
  Brawo car Putin.Wódka i kawior ,a motłochowi tłuste robaki do jedzenia.

 7. Mysz Odpowiedz

  21 lutego 2017 w 19:00

  zapytaj się o to ukrainców,podczas hłodomoru,jak smakuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *