Łukaszenka wyłuszczył Europie zasady „białoruskiej demokracji” (WIDEO)

24 marca 2017

Aleksander , którego Condoleezza Rice nazywała ostatnim dyktatorem Europy, przyjął specjalnego sprawozdawcę ZP Rady Europy ds. Białorusi Andreę Rigoni. Prezydent tłumaczył włoskiemu politykowi sprzeczności między europejskim a białoruskim spojrzeniem na demokrację.

Andrea Rigoni, który na przyjechał z dwudniową wizytą w środę, z niedowierzaniem wysłuchał białoruskiego prezydenta, i postanowił wydłużyć pobyt w Mińsku do soboty. Chce na własne oczy zobaczyć zaplanowany na 25 marca przez opozycję wiec.


 A co takiego usłyszał?

„We wszystkich tych kwestiach, które Pana niepokoją, i nas tu na Białorusi, prowadzimy , – mówił Aleksander Łukaszenka, gdy podległe mu służby pałowały w tym czasie opozycję i zamykały kolejnych działaczy. (…) Jesteśmy jeszcze zbyt młodzi, żeby pracować na waszym poziomie, to po pierwsze. A po drugie, trzeba zrozumieć, że każde państwo ma własna specyfikę. Dlatego wszelkie kwestie polityki, dyplomacji i demokracji, należy rozpatrywać przez pryzmat specyficznych warunków, w których funkcjonuje dane państwo”, – tłumaczył Łukaszenka.


Materiał telewizji Biełsat

Kresy24.pl/YouTube

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

4 odpowiedzi Łukaszenka wyłuszczył Europie zasady „białoruskiej demokracji” (WIDEO)

 1. marcin Odpowiedz

  24 marca 2017 w 22:51

  Lukaszenka to już pieśń przeszłości, za rok go nie będzie. Podpadł Moskwie, a poza tym Putler potrzebuje nowych zdobyczy bo Krym już się opatrzył a bieda w RuSSlandzie coraz większa i trzeba czymś zatkać gębę krytykom.

 2. daniel Odpowiedz

  25 marca 2017 w 22:52

  Nie ma Pan racji. A w Rosji nie ma biedy, Ruski wychodzą na prostą. Natomiast nie chwalmy się, że mamy w Polsce czy Europie demokrację. Nie mamy, bo:
  1. Nie ma niezależnej prasy (1 % nie czyni wiosny), mamy tylko Main Stream a to jest czysta propaganda,
  2. Mamy więźniów politycznych (np. Mateusz Piskorski),
  3. Mordy polityczne są na porządku dziennym: Miloszewicz, Lepper i inni.
  4. Zamiast pluralizmu politycznego mamy IPN z jego pochwałą zbrodniarzy banderowskich i tzw. „podziemia”,
  5. Nie ma polskiego przemysłu, czyli nie ma ekonomicznej podstawy dla demokracji.

  • darek Odpowiedz

   27 marca 2017 w 21:36

   Bezczelny kłamca, ruski kołtun, rasowy troll. Za pięć kopiejek sprzedasz swoją matkę i to nie jest dziwne , bo ona wcześniej sprzedawała się za szklankę wódki. Ty natomiast jesteś tego owocem niechcianym. Szkoda mi ciebie. Od Polaków wara, do pięt im nie dorastasz.

 3. daniel Odpowiedz

  25 marca 2017 w 22:54

  6. I nie ma już Niepodległości. Jesteśmy krajem tak samo okupowanym jak Niemcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *