Wybuch w Petersburgu. Nie żyje 10 osób!

3 kwietnia 2017

 

10 ofiar śmiertelnych i 50 rannych, wśród nich także dzieci, to żniwo eksplozji, do jakich doszło w dwóch wagonach na dwóch stacjach metra w Petersburgu. Jak podaje rzecznik gubernatora, wybuchy nastąpiły ok. godz. 14.30 czasu lokalnego na „niebieskiej linii” na stacjach „Plac Sienny” oraz „Instytut Technologiczny”.


W Petersburgu przebywa dziś Władimir . O tragedii został poinformowany, gdy prowadził rozmowę w cztery oczy z Aleksandrem Łukaszenką.


Jedna z eksplozja nastąpiła na stacji „Plac Sienny”, będącej największym węzłem przesiadkowym w metrze w Petersburgu. W tym miejscu łączą się trzy stacje kolei podziemnej. Stacja znajduje się na głębokości 55 metrów.

Komitet Antyterrorystyczny Rosji podał, że stacje metra zostały całkowicie ewakuowane.

Według rosyjskich służb bezpieczeństwa, badających przyczynę eksplozji, mógł to być terrorystyczny. Bomby, które eksplodowały, mogły zostać wyprodukowane domowym sposobem. Wiadomo, że były wypełnione ostrymi przedmiotami.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

6 odpowiedzi Wybuch w Petersburgu. Nie żyje 10 osób!

 1. kuba9131 Odpowiedz

  3 kwietnia 2017 w 16:05

  Nie lubię Rosji i polityki Putina nie popieram ale wyrazy współczucia dla Rosjan

 2. Dr_Ojdyry Odpowiedz

  3 kwietnia 2017 w 18:37

  To pewnie organizacja im. Jewno Azefa przeprowadziła ten zamach. Jak i wszystkie wcześniejsze.

 3. ABW Odpowiedz

  3 kwietnia 2017 w 20:35

  [*] atak na Rosję to atak na Polskę.

 4. putlerek Odpowiedz

  3 kwietnia 2017 w 20:52

  Trzeba pokazać gościowi z Mińska czego będzie mógł się nie długo spodziewać jak ten nie będzie posłuszny lub postawi niewygodne warunki.

 5. Wojtas Odpowiedz

  4 kwietnia 2017 w 08:17

  Za jakiś czas okaże się, że nie po raz pierwszy rosyjskie służby same zainicjowały ten zamach , by odwrócić uwagę od innych wydarzeń. Wystarczy choć trochę znać historię i wyciągać wnioski z wydarzeń na świecie.

  • jubus Odpowiedz

   4 kwietnia 2017 w 09:05

   Dokładnie, zresztą Łukaszenka już raz tak zrobił, że wysadził swoich obywateli w metrze. Może to własnie robota jego służb?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *