Po zamachu w Manchesterze Putin gotów do antyterrorystycznej współpracy (WIDEO)

23 maja 2017

„Stanowczo potępiamy tę cyniczną i nieludzką zbrodnię. Liczymy na to, że jej zleceniodawcy nie unikną zasłużonej kary” – napisał Władimir w kondolencjach skierowanych do brytyjskiej premier Theresy .

O treści telegramu poinformowały dziś służby prasowe Kremla. Rosyjski prezydent potwierdził w nim „gotowość rozwijania współpracy antyterrorystycznej z partnerami brytyjskimi, zarówno na zasadzie dwustronnej, jak i w ramach szerokich wysiłków międzynarodowych” oraz przekazał słowa współczucia i wsparcia dla rodzin osób, które zginęły w zamachu, dokonanym wczoraj wieczorem .


W wybuchu w hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena, tuż po zakończeniu koncertu amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande, zginęły co najmniej 22 osoby, w tym dzieci, a 59 ludzi zostało rannych. jest traktowany przez brytyjską policję jako atak terrorystyczny.


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

6 odpowiedzi Po zamachu w Manchesterze Putin gotów do antyterrorystycznej współpracy (WIDEO)

 1. JaF Odpowiedz

  23 maja 2017 w 13:26

  Najwyższy czas posprzątać w Europie. To całe islamskie tałatajstwo wywieść tam gdzie jch miejsce czyli na pustynie. Niech tam się morduja, zbykają kozy. Nie ma co dzielić na dobrych muzułmanów i złych islamskich terrorystów. Są nie do odróżnienia.
  Szkoda ludzi. Dzieciaki chciały zobaczyć koncert, a spotkała ich śmierć. Przecież to widać jak na dłoni, że islam to inny wrogi nam świat. W naszej kulturze taka zbrodnia jest nie do pomyślenia. Dla nich da się to usprawiedliwić względami wiary.

  • jubus Odpowiedz

   24 maja 2017 w 07:35

   Tu nie chodzi o Islam. Ja do Islamu nic nie mam, bo to bardzo ciekawa kultura i religia. Tu chodzi o degeracją Zachodu, który zwyczajnie ZASŁUŻYŁ NA TO. Te dzieci zginęły z winy Anglii i Zachodu, a nie Islamu. Nikt, nie będzie żadnych muzułmanów usuwał, na pewno nie z Anglii czy Francji, bo to kraje imperialno-kolonialne i muzułmanie to „ich ludzie”. Polakom trudno to zrozumieć, ale naprawdę, dla Anglika, Hindus czy Pakistańczyk jest bardziej „swój”,niż Polak.
   Anglia jest już stracona, Francja, ze względu na fakt, że jest krajem dużym i wiele razy była najeżdżana i okupowana, także przez Arabów (pod Poitiers), może się w końcu przebudzi. Irlandia ma szansę przetrwać, może Szkocja, jeśli ogłosi niepodległość i postawi mur na granicy z Anglią. Przecież burmistrzem Londynu jest Pakistańczyk, wybrany w demokratycznych wyborach! Oni sobie sami wybrali już przyszłość.

 2. jubus Odpowiedz

  24 maja 2017 w 07:32

  Jedni warci drugich. Anglia i Rosja to historycznie 2 najbardziej bandyckie kraje zachodniego świata, oj przepraszam, „europeidalne”. Tyle szkód, ile wyrządziła ludzkości Anglia, to trudno nawet ogarnąć, jedynie Rosja, Turcja i Imperium Mongolskie oraz Arabowie w czasie podbojów islamskich, wyrządzili więcej.
  Szkoda tych dzieci co giną, ale szkoda ich, niezależnie od tego, gdzie giną. Czy w Manchestrze, czy w Biesłanie czy w Bagdadzie. Niestety, zlewaczały Zachód jest sam sobie winien i sam popełnił samobójstwo już dawno demu.
  Imperializm Anglii i imperializm Rosji zasługują na odpowiednią karę.

  • SyøTroll Odpowiedz

   26 maja 2017 w 08:29

   Ja bym to uogólnił że wszelki imperializm na ogół ściąga jakąś karę. Rosji się dostało dwadzieścia parę lat temu, Wielka Brytania dopiero zaczyna dostawać za swoje. Muszą się nauczyć odróżniać religię od ekstremizmu.

 3. ziutek Odpowiedz

  24 maja 2017 w 10:38

  Timeo Danaos et dona ferentes

 4. daniel Odpowiedz

  28 maja 2017 w 22:08

  Naiwni czytelnicy! Jaki zamach? Skąd od razu policja wiedziała, że to terrorysta? Skąd na miejscu wydarzenia leżał jego dowód osobisty jak w przypadku Charlie Chebdo i kierowcy Polaka w Berlinie? I jak każdy z poprzednich „zamachowców”zastrzelony albo wybuchnięty – w każdym razie martwy. A więc tylko IS (Intelligence Service) oraz policja brytyjska uwikłana jest w ten „zamach”. Po co ta operacja „false flag”. Oczywiście chodzi o zablokowanie praw obywatelskich na wyspach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *