Zagraniczni turyści będą na Białorusi „monitorowani”

9 lutego 2018

Na dworcach kolejowych Białorusi odbędzie się specmonitoring zagranicznych turystów. Jak podaje rządowa agencja Belta, władze chcą wiedzieć ilu gości ze świata odwiedza kraj, ile pieniędzy zostawiają w budżecie państwa, co ich interesowało.

Jednym słowem chcą wiedzieć, czy prezydencki umożliwiający obcokrajowcom pięciodniowy pobyt na Białorusi, bez konieczności posiadania przynosi zamierzony efekt.


Zakrojone na szeroką skalę badania będą przeprowadzone zgodnie z postanowieniem  Ministerstwa Sportu i Turystyki №4 z 24 stycznia 2018 года, które dzisiaj zostało opublikowane na Narodowym portalu prawnym.

Agencja podaje, że udział w monitoringu będzie dobrowolny i anonimowy. Turyści będą musieli tylko odpowiedzieć na kilka pytań w formularzu. Podobne badania prowadzone są w hotelach, teraz zakres rozszerzono na dworce kolejowe i autobusowe.


Monitoring odbędzie się raz w roku przez pięć dni września. W hotelach – raz na kwartał.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Zagraniczni turyści będą na Białorusi „monitorowani”

  1. ykym Odpowiedz

    10 lutego 2018 w 00:11

    Cała prawda o tym czego Grigorievich chce. Mam chyba już z 40 pieczątek z różnych przejść granicznych na i z Białorusi. Zawsze przy wyjeżdzie jest 1 pytanie. Gdzie dolary, które chcesz wywieźć z BLr-u. Ten kraj nie ma za co leczyć gruźlików i za co kupować sztucznych zastawek serca dla dzieci.

  2. Polak z Białorusi Odpowiedz

    10 lutego 2018 w 21:10

    Zagraniczni turyści będą na Białorusi „monitorowani”, śledzeni, inwigilowani, tropieni,wsadzani do aresztu, sądzeni,….wypuszczani z więzień za „materialną pomoc ze zgniłego zachodu od głupich eurourzędników”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *