Prezydent Rosji Władimir Putin, po tygodniach izolacji w podmoskiewskiej rezydencji, pojawił się na Kremlu.
Pierwsze spotkanie odbył z szefem Kolei Rosyjskich Olegiem Biełoziorowem.
Oprac. MaH, reuters.com
25 maj 2020

Pierwsze spotkanie odbył z szefem Kolei Rosyjskich Olegiem Biełoziorowem.
Oprac. MaH, reuters.com
1 komentarz
Stary Olsa
26 maja 2020 o 03:39czy już ucałował swojego siepacza z Czeczenii Kardymowa??