Putin 4.0 na rocznicę aneksji Krymu?

9 marca 2017

Po krótkiej operacji militarnej Rosja anektowała 18 marca 2014 roku. Jest koncept, aby dokładnie w tym dniu, tyle że 4 lata później przeprowadzić wybory prezydenckie, które oczywiście wygra Władimir .

Myliłby się ten, kto by sądził, że są nieuczciwie. Nie należy ich broń Bóg mylić z żenującym spektaklem głosowania. Wyborów dokonuje w tym kraju prezydent. I dokonuje ich w zgodzie z własnym KGB-owskim sumieniem, a zatem uczciwie.


Według obowiązującego prawodawstwa FR, w tym konstytucji, elekcja prezydencka w roku 2018 mająca nastąpić w momencie zakończenia trzeciej kadencji Władimira Putina, powinna odbyć się „w drugą niedzielę miesiąca, w którym odbyły się poprzednie wybory”.

A zatem 11 marca. I niby wszystko ok, ale data jakaś taka… mało patriotyczna. Naturalnie, nic na siłę, nie będziemy przesuwać święta „suwerennej demokracji” na 9 maja, nie będziemy tacy. Nie damy zgniłemu zachodowi kolejnego pretekstu do pokazywania nas palcem.


Ale 18 marca to co innego. Mowa o różnicy 7 dni, a proputinowskie wzmożenie patriotyczne jak na zawołanie. Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy z rangi rocznic, niech przypomni sobie dlaczego koniecznie chciał stoczyć bitwę pod Austerlitz 2 grudnia. I dlaczego wiele lat później jego bratanek zarządził referendum w sprawie restytucji Cesarstwa również 2 grudnia.

Oficjalnie gospodarz Kremla o niczym nie wie. Z odpowiednim wnioskiem o bardziej elastyczną wykładnię prawa wystąpił jednak przewodniczący Rady Federacji – wyższej izby rosyjskiego parlamentu, a jego odpowiednik w Dumie uznał, że to oczywiście doskonały pomysł.

A zatem, jak śpiewał Kuba : „wszyscy zgadzają się ze sobą/ a będzie nadal tak, jak jest”. W końcu już towarzysz mawiał, że partia musi „jak jedna pięść”.

I tylko jedno martwi kremlowskich pretorianów. Podobno Najwyższy chciałby, żeby do urn poszło przynajmniej 70% uprawnionych, z czego 70% ma oddać głos jedynie słuszny. Bez szwindli!

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Putin 4.0 na rocznicę aneksji Krymu?

  1. mich Odpowiedz

    12 marca 2017 w 06:34

    tam jest taka demokracja jak w niemczech ze nie trzeba nawet fałszowac bo doprowadzili do sytuacj ze konkurencja to zyrinowski który chce zrzucac atom i komunisci

  2. Darek Odpowiedz

    12 marca 2017 w 19:26

    A jak jakimś cudem trafi sie uczciwy to dostanie wyrok za cokolwiek. I jako skazaniec nie będzie mógł wystartować. Inna wersja pzretestowana pzrez bodaj wszystkich carów też jest stosowana. Dla nichie ma nic straszniejszego niż „smuta” w czasie bezkrólewia więc 70% Rosjan da 70% głosów na aktualnego cara – od kilkuset lat są tresowani w tym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *