Oświadczenie w/s artykułu „Manewry Dragon-17”

22 czerwca 2017

Szanowni Czytelnicy,

stały się obiektem ataku hackerskiego. Na naszej stronie na krótko pojawił się tekst całkowicie sprzeczny nie tylko z duchem portalu, ale też z linią ideową naszej Fundacji. Za jego prorosyjski i antynatowski wydźwięk przepraszamy przede wszystkim czytelników. Przez ostatnie dni staramy się wyjaśnić sprawę i ostatecznie zabezpieczyć się przed podobnymi przypadkami na przyszłość.


Robert
Prezes Fundacji Wolność i Demokracja

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

6 odpowiedzi Oświadczenie w/s artykułu „Manewry Dragon-17”

 1. Victor Odpowiedz

  22 czerwca 2017 w 17:31

  Uff… a już myślałem że ktoś w redakcji pomylił tabletki… Życzę znalezienia winnego i zabezpieczenia na przyszłość. W przypadku bardziej finezyjnych ataków może ktoś nieźle namieszać.

 2. observer48 Odpowiedz

  22 czerwca 2017 w 18:52

  LOL! Jest to znak skuteczności Waszego portalu. 🙂
  Zauważyłem, że były co najmniej dwa udane ataki.

 3. Sarmata Odpowiedz

  22 czerwca 2017 w 20:05

  no to dobrze stawiałem 🙂

 4. SyøTroll Odpowiedz

  23 czerwca 2017 w 12:13

  No cóż, aktywnie atakujecie „Zapad-2017” na Białorusi (Nie NATO), wiec „jakiś haker” zrobił wam psikusa i zastosował waszą retorykę do skomentowania „Dragona-17” (NATO). Podobało się ? No to już wiecie jak się czuje strona przeciwna, kiedy występujecie w obronie prawa ukraińskich szowinistów-„anty”terrorystów, (wciąż od trzech lat uparcie nazywanych „ukraińskimi żołnierzami” za tubą RBNiO diakona Ołeksandra T.) do eksterminacji lub wypędzenia „watników” do czego nawoływali od początku 2014, oczywiście w ramach ochrony europejskiej wolności, demokracji, i praw człowieka.
  Pozdrawiam szanowną redakcję. ;D

  • SyøTroll Odpowiedz

   23 czerwca 2017 w 17:39

   Atak serio …

   przepraszam, literówka.

   A tak serio, przepracowany, lub słabo znający język polski copy-paster będzie nadal podatny na ataki „kopiuj-wkleja”. Poza tym, warto dokładniej czytać posty od „murzynów z Olgino”, bo jeden naprawdę mocny antynatowsko-prorosyjski post, może skutecznie zniszczyć „reputację” antyrosjsko-pronatowskiego portalu.

 5. observer48 Odpowiedz

  30 czerwca 2017 w 05:32

  SyøTroll jak zwykle bredzi. Co za uparta, kacapska swołocz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *