Gdy kobieca wrażliwość budzi siłę (WIDEO)

8 marca 2017

Prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda spotkali się 8 marca w Pałacu Prezydenckim z kobietami zmagającymi się z chorobą nowotworową. Uczestnicy debaty zorganizowanej przez Pierwszą Damę podkreślali, że w walce z rakiem szczególne ważne jest wsparcie ze strony bliskich, ale też organizacji niosących pomoc chorym.

Agata Kornhauser-Duda powiedziała, że inspiracją były dla niej wcześniejsze rozmowy z pacjentkami chorymi onkologicznie. Jej zdaniem, niezależnie od wieku, wykształcenia i poglądów politycznych chcą i mogą działać razem, a także potrafią w piękny sposób celebrować życie, nie szczędząc innym dobrego słowa i uśmiechu.


– Kobieca wrażliwość budzi siłę nie tylko w kobietach wzajemnie, ale i w całym otoczeniu. Ona budzi siłę także  w mężczyznach – mogę panie, jako mężczyzna, o tym zapewnić – mówił Andrzej Duda podczas spotkania zorganizowanego przez Pierwszą Damę w Pałacu Prezydenckim z okazji Dnia Kobiet.


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *