Mistrz zapasów walczy z ukraińską policją (WIDEO)

2 maja 2016

policja_Olijnyk

Aż 7-miu ukraińskich policjantów nie mogło sobie poradzić z mistrzem olimpijskim w zapasach Wiaczesławem Olijnykiem, który wdał się z nimi w bójkę kiedy chcieli go zatrzymać za jazdę po pijanemu.

Na filmie widać, że funkcjonariusze długo nie mogli sobie poradzić z agresywnym zapaśnikiem. Nie powstrzymał go ani gaz pieprzowy, ani szereg ciosów pałką w głowę. Walczył dalej, choć całą twarz miał we krwi. W końcu grupie policjantów udało się go sprowadzić do parteru i skuć. Olijnyka przewieziono go na posterunek i przesłuchano.


„Częściowo jestem winny bo nie posłuchałem policjantów, którzy kazali mi się zatrzymać. Jednak nie jestem kryminalistą. Pewnie zostanę ukarany w sądzie, bo tak to się zazwyczaj tutaj kończy. Nie zrobiłem chyba jednak niczego bardzo złego, skoro wypuściła mnie jeszcze tego samego dnia” – komentuje zapaśnik.

Wiaczesław Olijnyk ma obecnie 50 lat. Złoty medal w zapasach zdobył na zdobył w 1996 r. na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie.


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

4 odpowiedzi Mistrz zapasów walczy z ukraińską policją (WIDEO)

 1. Szachrajew Odpowiedz

  2 maja 2016 w 16:24

  haha, jak Samson 😀

 2. jubus Odpowiedz

  2 maja 2016 w 18:33

  Jaki naród, jaki kraj, tacy olimpijczycy.

 3. iks Odpowiedz

  3 maja 2016 w 05:44

  No jasne , że nic złego, bo gouda zamiast krwi to norma tam. Powinni mu konkretnie wpieprzyć, bo tylko chyba w ten sposob dotarło by do niego , że sie nie jedzie po chlaniu i nie stawia się mundurowi. Tam to chyba szacunek jest tylko do pieniądza :/

 4. xxx Odpowiedz

  3 maja 2016 w 11:39

  za chude chłopaki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *