Miłość dyktatora: To z nią sypiał Wiktor Janukowycz

24 lutego 2014

lubow_polezaj od kuchni: Wiktor mieszkał w podkijowskiej rezydencji Meżyhiria ze swoją krajanką z Jenakijewa – rodzoną siostrą jego kucharki.

Rewolucjoniści i dziennikarze odwiedzili rezydencję Janukowycza po tym, jak z niej uciekł i zobaczyli to na własne oczy: przed wami kochanka byłego ukraińskiego dyktatora Wiktora Janukowycza pochodząca z jego rodzinnego miasta Jenakijewa – Luba Poleżaj. Jest rodzoną siostrą kucharki prezydenta, Nadieżdy Marincewoj. Ukrańskie media pisały o niej, kiedy dziennikarze „Ukraińskiej Prawdy” przeprowadzali śledztwo w sprawie dziwnego składu pasażerów charteru Janukowycza do . Janukowycz i Poleżaj są razem od kilku lat. Były prezydent oficjalnie nie jest rozwiedziony z żoną Ludmiłą.

O „narzeczonej” Janukowycza napisał na swoim blogu Ukraińskiej Prawdy Serhij Leszczenko. Oto co znalazł w jednym z domów rezydencji Meżyhiria:


lubow_polezaj1

Liubow Poleżaj z córką. W rezydencji jest pokój dziecinny, a wnim dziesiatki „rodzinnych” fotografii nieślubnej żony Wiktora Janukowycza

lubow_polezaj2

Luba jest właścicielką salonu piękności; zajmuje się też działalnością charytatywną


lubow_polezaj3

lubow_polezaj4

Córka Marija to fanka Szachtara

lubow_polezaj5

Marija jest też świetną uczennicą

lubow_polezaj6

Na rysunkach nieoficjalna pasierbica Wiktora Janukowycza podpisywała prezydenta VF (Wiktor Fiodorowicz)

Kresy24.pl/zik.ua, Ukrainska Prawda

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *