Harmonogram II edycji OLIMPIADY HISTORII POLSKI NA UKRAINIE

21 listopada 2017

Polszcza. Narys istoriji. Podręcznik , rekomendowany przez Komitet Główny Olimpiady jako najlepsza pomoc naukowa w I i II etapie

Niniejszy materiał adresujemy w pierwszej kolejności do uczestników II edycji Olimpiady Historii Polski na Ukrainie, organizowanej przez Fundację Wolność i Demokracja we współpracy z Polskim Towarzystwem Historycznym.

Harmonogram II edycji Olimpiady Historii Polski na Ukrainie
(edycja 2017/2018) 


I etap – eliminacje szkolne:

Do 20 X 2017 – opublikowanie na stronach: wid.org.pl i regulaminu i harmonogramu Olimpiady.
Do 8 XI 2017 – przyjmowanie przez nauczycieli zgłoszeń uczniów do Olimpiady.
Do 9 XI 2017 – powołanie komisji szkolnych Olimpiady.
11 XI 2017 – eliminacje pisemne I etapu Olimpiady, które odbędą się równocześnie przed komisjami szkolnymi zlokalizowanymi w następujących miejscowościach: Charkowie, Chmielnickim, Czerniowcach, Iwano-Frankowsku, Kijowie, Lwowie, Łucku, Odessie, Równem, Winnicy i Żytomierzu.
Do 14 XI 2017 – przesłanie do Komitetu Głównego protokołów z eliminacji I etapu, zakodowanych testów oraz podpisanych przez uczestników formularzy zgód na przetwarzanie danych osobowych.
Do 1 XII 2017 – ogłoszenie przez Komitet Główny na stronach:  kresy24.pl oraz wid.org.pl wyników eliminacji pisemnych i kwalifikacji do II etapu.


II etap – eliminacje okręgowe:

Do 15 II 2018 – ogłoszenie na stronach: kresy24.pl oraz wid.org.pl informacji o miejscu przeprowadzania eliminacji ustnych przez komisje okręgowe.
24-25 III 2018 – termin eliminacji ustnych II etapu.
Do 1 IV 2018 – przesłanie do Komitetu Głównego protokołów z eliminacji II etapu.
Do 15 IV 2018 – ogłoszenie przez Komitet Główny na stronach: kresy24.pl oraz wid.org.pl wyników eliminacji okręgowych wraz z listą zakwalifikowanych do III etapu.

III etap – eliminacje centralne:

Do 15 V 2018 – opublikowanie na stronach: kresy24.pl oraz wid.org.pl informacji o dacie dziennej i dokładnym miejscu przeprowadzenia eliminacji III etapu.
Czerwiec 2018 – Warszawa – eliminacje centralne i ceremonia wręczenia nagród laureatom oraz finalistom II Olimpiady Historii Polski na Ukrainie.

Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *