Białoruskie MSW: liczba przypadków pedofilii na Białorusi wzrosła 15-krotnie

10 stycznia 2018

W ciągu 15 lat, liczba przypadków pedofilii wzrosła na Białorusi 15-krotnie. opublikowało właśnie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Republiki .

Wynika z nich, że w ubiegłym roku odnotowano 581 takich przypadków (361 faktów dotyczących pedofilii należy do kategorii ciężkich, i szczególnie poważnych przestępstw). Jest to o 84,4 proc. większa liczba niż w 2016 roku. W komentarzu do udostępnionych danych zwraca uwagę, że w raportach milicji znajdują się nazwiska krewnych ofiar pedofilii  bądź osób, które zgodnie ze swoimi obowiązkami służbowymi miały chronić , wychowywać je, a przede wszystkim pomagać.


Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zwraca uwagę na fakt, że wraz z rozwojem technologii komputerowych i globalizacją Internetu „polowanie” na dzieci odbywa się w wirtualnym świecie. Eksperci MSW odnotowują, że jest to około 50 proc. przypadków.

Kresy24.pl/AB


Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Białoruskie MSW: liczba przypadków pedofilii na Białorusi wzrosła 15-krotnie

  1. Dj Odpowiedz

    10 stycznia 2018 w 13:11

    Nie sąd Cię skaże Bačka xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *