Przewrotny zamach na ustrój państwa czy akt terroru o podłożu seksualnym? Rosyjskiego żołnierza zgwałcił na przystanku 60-latek narodowości kaukaskiej

13 marca 2017

Szokujące wieści napływają z Władywostoku. W pobliżu przystanku komunikacji miejskiej „Stocznia Wschodnia” przy ulicy Bohaterów Floty Oceanu Spokojnego 21-letni żołnierz jednej ze stacjonujących w mieście rosyjskich jednostek wojskowych został w nocy zgwałcony przez 60-letniego mężczyznę narodowości kaukaskiej.

Przykrą dla siebie i rosyjskiej armii wiadomość zgłosił sam poszkodowany, który udał się na posterunek policji z prośbą o pomoc. O tym, jak zakwalifikować przestępstwo: atak terrorystyczny o podłożu seksualnym, czy szczególnie perfidny na ustrój państwa, zadecyduje policja we Władywostoku, która weryfikuje zeznania żołnierza.


Kliknij, aby powiększyć tekst.

Kresy24.pl


Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

8 odpowiedzi Przewrotny zamach na ustrój państwa czy akt terroru o podłożu seksualnym? Rosyjskiego żołnierza zgwałcił na przystanku 60-latek narodowości kaukaskiej

 1. SyøTroll Odpowiedz

  13 marca 2017 w 12:53

  Jak mawiają mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni – https://www.youtube.com/watch?v=xOibGylPPZM

 2. basia Odpowiedz

  13 marca 2017 w 21:02

  21-latek nie dał rady 60-cio latkowi? Oj coś nieprawdopodobnie to wygląda.

  • C2H5OH Odpowiedz

   15 marca 2017 w 12:40

   sołdat zapewne miał czasowo obniżoną zdolność bojową 🙂

 3. Kocur Odpowiedz

  14 marca 2017 w 08:02

  Jakiś niemrawy i źle wyszkolony ten w sile wieku żołnierz, chyba że opór stawiał tylko dla „pucu”, a potem jeszcze naskarżył.

 4. pol Odpowiedz

  14 marca 2017 w 08:32

  To było w ramach przyjażni kałkazko-rosyjskiej he he he a biedny pijany sałdat ruskoj armi niczego nie pojoł jełop jeden ! he he he trzeba kazdego ruskiego sałdata ukochać w ramach pokojowego wspólżycia miedzy narodami .

 5. NorthPole Odpowiedz

  14 marca 2017 w 16:01

  Czeczeńcy robią to z Ruskimi od lat. Nic nowego.
  Same Ruskie się nastawiały, to mają.
  A z Czeczeńcami nie ma żartów; ani na froncie, ani na… przystanku autobusowym.

  Poza tym ten żołnierz pewnie młody, gładki i zagubiony był i szukał ciepła w zimowy wieczór, i do grzechu poczciwca z Kaukazu nakłonił, choćby i nieumyślnie.
  Aby uniknąć tradycyjnej śmierci honorowej będzie teraz musiał wyjść za mąż za gwałciciela…

  Imperium Rosyjskie rozległe jest i różne wzorce kulturowe mieszają się w nim w najdziwniejszych konfiguracjach.

 6. Japa Odpowiedz

  15 marca 2017 w 11:18

  Cóż nie zawsze pod ręką jest koza? „Opustił” sołdata. No, no „Czechy” będa mieli przechlapane. W dzień desantnika żaden na ulice nie wyjdzie, a co bedzie się działo w Dagestanie, czy w okolicy to strach się bać. Zaś straszenie Czeczenami, to mit. Znam paru i powiem, cienkie Bolki, w kupie silni. Popatrzmy na ich prezydenta i posłuchajmy co mówi itd. Toż to „tłuczek”. Tak bezdennie głupi, ze w pale się nie mieści.

 7. mruwa Odpowiedz

  15 marca 2017 w 14:29

  … putin też tak skończy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *