Chiny 2017: Rok Ognistego Koguta pod znakiem Donalda Trumpa (FOTO)

29 grudnia 2016

Figura koguta stylizowanego na prezydenta USA Donalda Trumpa powita Chiński Nowy Rok przed wejściem do centrum handlowego w mieście Taiyuan w prowincji Shanxi.

Projektant powiedział, że inspiracją zwiastującej Chiński Rok Koguta figury były fryzura i gesty amerykańskiego prezydenta-elekta.


Chiński rok Koguta, żywiołu ognia, rozpoczyna się 28 stycznia 2017, zbiegając się niemal z inauguracją prezydentury Trumpa, a kończy 15 lutego 2018 roku. Rok Koguta to czas, kiedy lepiej zrobić mniej, ale zrobić perfekcyjnie. Jakość ma w tym roku największe znaczenie – twierdzą Chińczycy.


Motto na rok ognistego Koguta: Nie ulegać prowokacjom. Czasami warto nawet zrobić krok do tyłu, żeby dostrzec ocean nowych możliwości. Szlachetność i pozytywne wartości nigdy nie wychodzą z mody. Nieważne, jak trudne może się wydawać ich stosowanie. Kto będzie je pielęgnować, daleko zajdzie…

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *