Były agent FSB: Są dowody, że to Kreml stoi za zamachem na rosyjski samolot na Synaju

28 grudnia 2015

samolot-katastrofa-rosja-synaj

Ukrywający się w Wielkiej Brytanii były oficer  oskarża Moskwę o atak na rosyjskiego Airbusa A321, który rozbił się na Synaju. Twierdzi, że posiada dokumenty w sprawie zamachu – podaje za dailymail.co.uk portal niezależna.pl.

Wysadzając rosyjski , zrzuciła winę na islamskich ekstremistów. W ten sposób zainicjowała międzynarodową akcję przeciwko ISIS i zyskała międzynarodowe przyzwolenie na działania na własną rękę, bez żadnych ograniczeń i zastrzeżeń dla działań wojskowych. Specjalista od brudnej roboty został wysłany do Szarm el-Szejk, gdzie każdego roku setki tysięcy Rosjan wyjeżdżają na wakacje. Udając wojownika, który regenerował siły po służbie na Ukrainie, zaprzyjaźnił się z młodą Rosjanką, która przebywała w kurorcie i zaczął wakacyjny romans — opisuje dailymail.co.uk scenariusz ataku. Kiedy kobieta miała wyjeżdżać do Sankt Petersburga, dał jej „prezent” i przeprowadził przez służbę bezpieczeństwa na lotnisku w Szarm el-Szejk. Tym prezentem miała być bomba wraz z detonatorem używanym do zapalania materiałów wybuchowych – znane jako EHV-7, który jest produkowany wyłącznie dla żołnierzy sił specjalnych. (WIĘCEJ)


Kresy24.pl/niezależna.pl/dailymail.co.uk

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

6 odpowiedzi Były agent FSB: Są dowody, że to Kreml stoi za zamachem na rosyjski samolot na Synaju

 1. observer48 Odpowiedz

  28 grudnia 2015 w 21:11

  Te pogłoski krążą już od co najmniej dwóch miesięcy i chyba są prawdziwe. Nie zdziwiłbym się też gdyby się okazało, że Rosjanie maczali palce w masakrze w Paryżu. To imperium zła nie ma żadnych hamulców moralnych.

  • SyøTroll Odpowiedz

   29 grudnia 2015 w 07:33

   Ta teoria jest możliwa, ale moim zdaniem niezbyt prawdopodobna; zniszczenie ruskiego Airbusa, nastąpiło po rozpoczęciu nalotów na syryjską „umiarkowaną” opozycję, a nie przed. Równie dobrze można by było oskarżać dowolne służby działające na Bliskim Wschodzie, choćby tureckie, ale raczej nie izraelskie czy saudyjskie.

  • lew Odpowiedz

   31 grudnia 2015 w 09:01

   Jeżeli te „rewelacje „przekazuje były agent FSB , to przynajmniej przestańcie się kompromitować z powielaniem tych „rewelacji”.

 2. Zibi Odpowiedz

  28 grudnia 2015 w 21:53

  Narod sprzeczne natury!!! to co jest Blogoslawione !!!! zycie przedewszystkim!!!! wy ludu bez uczuc milosci ,radosci,nadziei!!! tylko modlitwy milosierdzia do Pana Boga pozostaly Mordercy!!!!!

 3. Zibi Odpowiedz

  29 grudnia 2015 w 11:12

  Ja wiem swoje!!!! putinowska kryminalna morda doprowadza do konfliktu Swiatowego!!!! wy barany!!!! jestescie ZASLEPENI!!!!! te wszystkie gazety sa jedna wielka propaganda!!!!! Pismo Swiete Czytac!!!!! to bedzie najleprze razwiazanie !!!!!jak zyc na tym Swiecie w milosci,pokoju,przebaczeniu,nadzei ludzie sami sobie robicie te wszystkie wojny!!!!! to co nauczal Jezus Chrystus nie bylo zadnej przemocy!!!!!! wy jestescie jak plemie zmijowskie!!!! uczyc sie pokory!!!! i przebaczenia!!!!AMEN.

 4. JURIJ RUSKI BANDYTA Odpowiedz

  30 grudnia 2015 w 13:51

  BLACHY POWYGINANE OD WEWNĄTRZ JAK W SMOLEŃSKU, PEWNIE ISLAMIŚCI ODPALILI RAKIETĘ Z BUSINESS KLASY… })

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *