Bunga bunga po białorusku?

1 lipca 2013

Jana Koncewienko - Miss Mińska 2013. Na co dzień striptizerka w nocnych klubach

Jana Koncewienko – Miss Mińska 2013. Na co dzień striptizerka w nocnych klubach

Przy takim tatusiu mały Kola nie może narzekać na brak wrażeń. Seks- na konkursie Miss Mińska z udziałem samego prezydenta wstrząsa białoruskim internetem!

Na ogół organizatorzy konkursów piękności zadają sobie wiele trudu, aby stworzyć wrażenie, że chodzi w nich nie tylko o kobiecą urodę, ale i o „walory duchowe” tudzież intelektualne uczestniczek. Mało kto w to wierzy, ale przynajmniej wszyscy udają, że tak jest. Tym razem na konkursie „Miss 2013” miało być podobnie, tym bardziej, że organizowały go oficjalne władze białoruskiej stolicy, wspólnie z rządową stołeczną telewizją. Ale kiedy 27 czerwca wybrano w konkursie najpiękniejszą dziewczynę, w białoruskim Internecie zawrzało. Okazuje się bowiem, że nowa miss – Jana Koncewienko nie jest bynajmniej skromną panną „kochającą podróże i pragnącą walczyć o ekologię” tylko…


Jana Koncewienko - zdjęcie z internetowego profilu

Jana Koncewienko – zdjęcie z internetowego profilu

…striptizerką nocnych klubów Mińska! I to w dodatku nie z kategorii tych skromniejszych. Oprócz tańca na rurze, często można ją zobaczyć w towarzystwie różnych mężczyzn i – jak się okazuje – prywatnymi zleceniami również nie gardzi. Co więcej – nie była ona jedyną przedstawicielką nocnego życia białoruskiej stolicy, która wzięła udział w oficjalnym konkursie – szybko okazało się, że większość finalistek „Miss Mińsk” to tancerki go-go.


Tancerka go-go Kristina Iliuk również startowała w łukaszenkowskim konkursie piękności

Tancerka go-go Kristina Iliuk również startowała w łukaszenkowskim konkursie piękności

– Byłem w szoku kiedy zobaczyłem, że nasze dziewczyny wystartowały w konkursie. Większość z nich jest przyzwoita, a to co robią – to po prostu ich praca. Ale pretendować do tytułu Miss Mińska naprawdę nie musiały… – mówi menedżer jednego z nocnych klubów. „Nowa twarz Mińska potwierdziła wysokie miejsce Białorusi w rankingu amoralności” – skomentował jeden z białoruskich internautów.

Ale na tym nie koniec. Otóż na drugi dzień po konkursie 10 najpiękniejszych dziewczyn zostało zaproszonych na zamknięte spotkanie z prezydentem Aleksandrem Łukaszenką, na którym obecny był także jego 9-letni nieślubny syn Kola. Jaki dokładnie miało ono przebieg i o jakich ważnych dla interesu państwa sprawach dyskutowano – nie wiadomo.

Natalia Baszura - II wicemiss Mińska

Natalia Baszura – II wicemiss Mińska

– Niektóre dziewczyny nie chciały tam jechać, ale odmowa nie wchodziła w grę – opowiada jedna z zastrzegających sobie anonimowość uczestniczek i potwierdza, że w imprezie wraz z prezydentem uczestniczył mały Kola. – Po przyjęciu większość z nas pojechała do swoich normalnych zajęć, czyli rozjechałyśmy się po klubach – przyznaje dziewczyna.

Dodajmy, że finał konkursu „Miss Mińsk” odbył się w ulubionym obiekcie prezydenta Łukaszenki – w Pałacu Sportu. No cóż, jak widać sport pod egidą Łukaszenki niejedno ma imię…

Wyjaśnienie: Bunga bunga – wyrażenie w języku włoskim oznaczające zacieśnianie stosunków towarzyskich pomiędzy partnerami płci obojga przy bezpośrednim udziale członków aktualnego rządu.

Jana Koncewienko - nowa Miss Mińska

Jana Koncewienko – nowa Miss Mińska

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Bunga bunga po białorusku?

  1. stefan Odpowiedz

    6 lipca 2013 w 18:19

    przynajmniej z zycia korzysta….
    wie ktos gdzie jest ten klub w grodnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *