„Bezwiza nie ma”. Ukraińcy kpią z obietnic Poroszenki (WIDEO)

8 lutego 2017

Oj, dostało się prezydentowi za niekończącą się opowieść o „bezwizowym reżimie”:


Kresy24.pl/bdzhola.com

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

4 odpowiedzi „Bezwiza nie ma”. Ukraińcy kpią z obietnic Poroszenki (WIDEO)

 1. SyøTroll Odpowiedz

  8 lutego 2017 w 11:46

  Z ukraiński „bezwizem” w UE jest podobnie jak z polskim w USA. Co tu dłużej tłumaczyć.

 2. Ula Odpowiedz

  8 lutego 2017 w 11:54

  Apropos wiz, wlasnie niedawno zostalo anulowane wydanie wizy dla pana Ljaszko, o czym mial na swoim profilu na Facebook poinformowac.

  W grudniu zostala mu przyznana wiza na 10 lat, Ljaszko podziekowal USA i powiedzial, ze nastepnym razem pojedzie do USA jako prezydent Ukrainy. Nie wiem, czy on wie, ze prezydenci panstw nie objetych wolnym ruchem wizowym z USA, tez musza wizy wyrabiac?

 3. Aztek_Anonim Odpowiedz

  8 lutego 2017 w 13:21

  Ukraińcy dali się perfidnie nabrać. Po pierwsze nikt w Europie nie chce zalewu Ukraińców, zwłaszcza że jest to państwo mafijne. Po drugie, sama UE to trup, który zdechnie najdalej w ciągu dwóch lat a jeśli Le Pen wygra wybory to już w tym roku.

 4. Eugeniusz Jarząbek Odpowiedz

  8 lutego 2017 w 22:19

  https://www.zdf.de/dokumentation/zdfzoom/zdfzoom-putins-kalter-krieg-100.html

  bardzo dobry niemiecki program o czeczeńskich( i nie tylko) szpiclach w niemczech. byly pracownik FSB opowiada jak przygotowywane są dokumenty, postanowienia sądow o rzekomym prześladowaniu przyszłych uchodzców w rosji. nikt nie wyjezdza z rosji bez przyzwolenia fsb. agenci są w tzw. uśpieniu w odpowiednim momencie bedą aktywowani.
  cześć pracuje jako agenci wpływy m.in. do prorosyjskich demonstracji w niemczech.czesc jest wykorzystywana do mordów z polecenia fsb. moskwa kontroluje środowisko rosyjskojęzycznej emigracji na zachodzie. do tego cyber wojna i dezinformacja w całej europie.nasyłaja uchodzców do europy ze wszystkich mozliwych kierunkow cel destabilizacja europy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *