Wiceminister Dworczyk: Niewpuszczenie do Polski Szeremety to skandal? On publicznie występuje z osobami w mundurach SS-Galizien!

21 listopada 2017

 

 


Wiceszef MON Michał na swoim Facebooku ujawnił, dlaczego Swiatosław nie powinien mieć wstępu na teren Polski. Okazuje się, że nie tylko jest on odpowiedzialny za blokadę ekshumacji m.in. Polaków zamordowanych przez ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu, ale także ma na swoim koncie udział w uroczystościach, w których… uczestniczyły osoby przebrane za żołnierzy !

dla Szeremety. Osoby odpowiedzialnej za blokadę ekshumacji polskich żołnierzy z 1920 r., 1939 r., ofiar ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na Polakach na Wołyniu. Politycy Platformy mówią – to ukraiński urzędnik? jest skandalem! Naprawdę? Szeremeta to przede wszystkim aktywista ukraińskich organizacji nacjonalistycznych. Na zdjęciach na jednej z wielu uroczystości z osobami w mundurach SS. Komendy wydawane w języku niemieckim… Czy PO naprawdę chce bronić tego człowieka i zapraszać go do RP? Mam wrażenie, że propagowanie tej symboliki jest nie tylko w Polsce ale i w UE zabronione…
— napisał minister Dworczyk, odpowiadając na krytykę ze strony polityków Platformy Obywatelskiej.


fot. prawy.pl

fot.prawy.pl

Kresy24.pl/.com/AB

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

3 odpowiedzi Wiceminister Dworczyk: Niewpuszczenie do Polski Szeremety to skandal? On publicznie występuje z osobami w mundurach SS-Galizien!

 1. jbb Odpowiedz

  21 listopada 2017 w 12:16

  Jeżeli propagowanie symboliki SS jest nie tylko w Polsce ale i w UE zabronione, to tych którzy chcą wskrzesić upiory II WŚ nie wolno tolerować. Nie wpuszczenie do RP to mało.

 2. Enej bandyta Odpowiedz

  21 listopada 2017 w 13:26

  Dożywotni zakaz dla faszysty upowskiego. Nie wspierać faszystów ukraińskich, przed nimi trzeba się bronić !!!

 3. Rob Odpowiedz

  21 listopada 2017 w 17:14

  Polska nie może tolerować profaszystowskich postaw! Politycy PO, którzy krytykują zakaz wjazdu do Polski banderowców, a tym bardziej banderowskich urzędników to polityczni degeneraci, głupcy, zdrajcy. Nikt z mojej rodziny na nich nie zagłosuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *