Ukraina chce osiągnąć standardy NATO i wznowić rozmowy o członkostwie w Sojuszu (WIDEO)

17 lipca 2017

Manewry Sea Breeze pomagają ukraińskiej flocie w odrodzeniu potencjału i osiągnięciu poziomu marynarek wojennych państw , co jest jednym z warunków członkostwa w Sojuszu – mówił w Odessie Petro Poroszenko do ukraińskich i -wskich żołnierzy, od tygodnia odbywających ćwiczenia Sea Breeze na Morzu Czarnym.

W manewrach Sea Breeze 2017 bierze udział 30 okrętów, kutrów i jednostek wsparcia oraz 25 samolotów i śmigłowców. W ćwiczenia zaangażowanych jest ponad 3 tysiące żołnierzy z 16 państw, w tym wojskowi z Polski.


Manewry obejmują północno-zachodnią część Morza Czarnego. Zakończą się 23 lipca. Czytaj również: Kiedy Ukraina będzie w NATO? To odległa perspektywa


Kresy24.pl/Polskie Radio (HHG)

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

8 odpowiedzi Ukraina chce osiągnąć standardy NATO i wznowić rozmowy o członkostwie w Sojuszu (WIDEO)

 1. Kicia Odpowiedz

  17 lipca 2017 w 21:46

  Boże ! Kiedy w końcu Polacy zmądrzeją i przestaną wychodzić przed szereg ??? Jak to się ma do deklaracji ,,politołków,, że Ukraina z banderą do Unii nie wejdzie ? A wy barany cieszcie się że macie taki ,,twardy,, rząd !!!!!

 2. Japa Odpowiedz

  17 lipca 2017 w 22:40

  Ha ha ha… NATO samo ma problem bo Trump chce żeby USrael przeznaczał, jak pozostali , 2 procent na NATO. Gdy to przeprowadzi to pakt pozostanie jedynie na papierze.

  • peter Odpowiedz

   18 lipca 2017 w 04:39

   Pamietam komentarze na temat wejscia Ukrainy w rezim bezwizowy:))))

   • SyøTroll

    18 lipca 2017 w 08:50

    Weszli, teraz większości Ukraińców nie stać na skorzystanie z niego. Standardy NATO, buduje się tam od trzech lat, a oni nadal strzelają do swoich współobywateli.

   • peter

    18 lipca 2017 w 14:02

    Do syftroll Piszesz to samo co nadaje Ruska TV
    Pomysl tylko byly wizy I ich bylo stac na wyjazd Nie trzeba placic za wizy I Ukraincy nigdzie sie nie rusza bo ich nie bedzie stac

 3. Tadeusz Odpowiedz

  18 lipca 2017 w 07:54

  Dla moskalskich brudasów Ukraina w NATO, to jak sierpem po jajach.

 4. exorientelux Odpowiedz

  18 lipca 2017 w 09:08

  Jak wynika z poprzedniego artykułu, Ukraińcy chcą cudzymi rękami odzyskać Donbas a wchodząc do NATO pewnie by chcieli, żeby pakt stoczył za nich wojnę w celu odbicia Krymu! Tymczasem oni będą sobie spokojnie szorować polskie kibelki:) To tylko kolejny dowód na to, że Ukraina to nie jest poważne państwo ale jego mieszkańcy ogłupieni szowinistyczną propagandą nie zdają sobie z tego sprawy. Prawdopodobnie skończy się to jakąś kolejną rzezią, kiedy w końcu zorientują się na jakim świecie żyją i trzeba będzie znaleźć winnego. My zamiast bezmyślnie wpuszczać ich do Polski powinniśmy budować umocnienia, zasieki i pola minowe na wschodniej granicy!

  • ktos Odpowiedz

   19 lipca 2017 w 10:40

   Warunkiem wejscia do NATO jest brak konfliktow. Wiec dopoki Ukraina ma taka sytuacje jak ma nie ma mozliwosci wejscia do NATO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *