Sprzeczne informacje na temat zatrzymania Saakaszwilego

9 lutego 2018

Ukraiński parlamentarzysta Igor Łucenko oświadczył, że były prezydent Gruzji i były gubernator Odessy, a obecnie lider opozycyjnego Ruchu Nowych Sił Micheil został zatrzymany przez specjalną jednostkę Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Alfa. Problem w tym, że nie ma potwierdzenia tych rewelacji.
Po pewnym czasie Łucenko zamieścił na portalu społecznościowym  drugi wpis, że być może Saakaszwili został zatrzymany przez inną jednostkę policji lub służb specjalnych. SBU odmawia komentarzy w tej sprawie.
Współpracownik Saakaszwilego Jurij Derewianko powiedział agencji UNIAN, że Saakaszwili nie został zatrzymany i jest w swoim apartamencie w hotelu. Przyznał, że funkcjonariusze Alfy przyszli uzbrojeni do pomieszczenia, ale nie został wyprowadzony, choć być może takie są ich rozkazy. Według jego słów, poszli sobie, gdy pod apartamentem Saakaszwilego pojawiła się grupa zwolenników polityka.
Sam Saakaszwili oświadczył, że próbowano go „porwać”.
Oprac. MaH, unian.net
Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Sprzeczne informacje na temat zatrzymania Saakaszwilego

  1. ataman Odpowiedz

    12 lutego 2018 w 09:08

    tego gruzinskiego pajaca,ukraincy powini na kopach go wywalic do gruzji zeby wiecej nie wracal na ukraine. wrobac go do auta i pala po plerach ,i nagolas przez las na kopach do turkogruzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *