Putin prezentuje swoją wizję Rosji. Rodacy mu uwierzą? (WIDEO – relacja online)

1 grudnia 2016

putin

Recesję mamy już za sobą – przekonywał Wladimir w swoim 13. orędziu wygłoszonym przed Zgromadzeniem Federalnym. To, co mówił, zabrzmiało nad wyraz optymistycznie…

„Zmieniamy strukturę naszej gospodarki… W Rosji tkwi potencjał pozwalający na eksport niesurowcowy…  Jeszcze niedawno eksport rosyjskich technologii IT był zerowy, teraz wyrósł do 7 mld dolarów… pomogły rosyjskim producentom na rynku krajowym, a eksport produktów rolnych daje  większy dochód niż eksport broni… Poziom zaawansowanej technologicznie pomocy medycznej w ciągu ostatnich 10 lat wzrósł 15-krotnie… W ciągu 2 lat wszystkie rosyjskie przychodnie i szpitale zostaną podłączone do Internetu… Przyrost naturany nie przestaje wzrastać…”. Jaka jest i jaka już niebawem będzie Rosja wg W.W. Putina? Naprawdę chcesz wiedzieć? Dowiesz się tu (relacja online):


Zachęcamy do komentowania materiału na naszym oficjalnym fanpage’u: https://www.facebook.com/semperkresy/


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

11 odpowiedzi Putin prezentuje swoją wizję Rosji. Rodacy mu uwierzą? (WIDEO – relacja online)

 1. Putler Odpowiedz

  1 grudnia 2016 w 11:35

  Czyli Putin mówi że wszystko się wali ! Ciekawe kiedy to runie, bo jak widać po Putinie jest już bardzo ciężko. On mówi zawsze co innego niż jest w rzeczywistości !

 2. paktin Odpowiedz

  1 grudnia 2016 w 23:18

  Rosja zdycha, wszyscy o tym wiedzą, tylko putin tego nie widzi, durak.

 3. Kocur Odpowiedz

  2 grudnia 2016 w 08:10

  Mówi, że sankcje im pomogły. To dołożyć im kolejne !!! Ruskim najwyraźniej to służy ! A jak jest, to wszyscy wiemy, nie nam wstawiać taki kit, haha.

 4. jubus Odpowiedz

  2 grudnia 2016 w 08:51

  Przy całej mojej niechęci do tego państwa i jego przywództwa, czasem zdaje mi się wyrażać szacunek. Jak patrzę na taką Ukrainę, Bośnię-Hercegowinę, Albanię, Bułgarię, Serbię czy pseudo-państwo o nazwie Kosowo, to właściwie myślę „Rosja to nie aż taka dzicz”.
  Faktycznie Rosja to taka sama dzicz jak i Polska czy Turcja. I taki sam burdel jak UE.

 5. polak a nie riusski troll Odpowiedz

  2 grudnia 2016 w 15:53

  coś takiego… z największego importera żywności w trzy lata w eksportera …wystarczyło że czekista wprowadził embargo na żywność dla biednych kacapiątek i ceny wzrosły o 30% a kacapki więcej wodki mniej jedzenie…a można…taki cud to był w 1930-33….brawo putler chiński przyjacielu

 6. polak a nie riusski troll Odpowiedz

  2 grudnia 2016 w 16:19

  jak tak dalej będzie to granica Polsko-Chińska na uralu… ale my na siłę nikogo nie będziemy integrować…jak można rozkraść całą tablicę mendelejewa …akta snowdena, panama papers itd- putler mówi : słuchajcie , wszystko to prawda poza danymi o wielkiej kacapii… putler jak się dowiedział że w 2013 chińczycy integrują azję środkową to poszedł na ukrainę aby potem dogadać się ze strasznym wujem samem przeciw Pekinowi…ale przeliczył się – niemcy przeciw… chiny przeciw… cały wnp przeciw… nawet dyrektor sowchozu łukaszenko mówi że integracja z kacapią to straty….
  ale uspokajam – podstawowy paradygmat geopolityki wielkiej kacapii nadal obowiązuje : ,,ALBO WIELKA KACAPIA TALLIN ALBO TALLIN KACAPIE…” … A CO NATO CHIŃCZYKI PANIE…

  • Polak z Białorusi Odpowiedz

   3 grudnia 2016 w 12:14

   nawet dyrektor sowchozu łukaszenko mówi że integracja z kacapią to straty….
   W tym nie masz racji, bo putler dąży do…aneksji Białorusi i Luka wszystko zaakceptuje wzamian za korytce,natomiast, rozwój dziejów zależy jedynie i wyłącznie od pozycji białorusinów. Nie wszyscy białorusini są pod wpływem ostatecznim ruskiego świata, chociaż wiele.

 7. Stefan Odpowiedz

  2 grudnia 2016 w 18:24

  Ruski to mordercy i złodzieje. Zbrodnie rusów na Polakach trudno wyliczyć w ciągu ostatnich 200 lat (1830, 1863, 1914, 1919, 1937-38, Sybir, Morze Białe, Katyń, 17 września 1939 r. – ciągłe niszczenie Polskości). Ile dóbr zniszczonych i ukradzionych przez tych bandytów to nikt nawet nie jest w stanie zliczyć – cennych dóbr kultury Polskiej i Litewskiej – perełek dziedzictwa narodowego. Do dziś nie chcą oddać tego co zrabowali. Tfu, mongolskie pomioty!
  Mam nadzieję, że w przyszłości zapłacą za swoje zbrodnie! Oj, zapłacą!

 8. Jan Odpowiedz

  2 grudnia 2016 w 22:17

  CZY JA DOBRZE CZYTAM ? NO, BO PUTIN CHWALI SIĘ , ŻE „W CIĄGU DWÓCH LAT ROSYJSKIE PRZYCHODNIE I SZPITALE ZOSTANĄ PODŁACZONE DO INTERNETU”. TO W POLSCE OD LAT TAK JEST A ON SIE CHWALI, ŻE TO BĘDZIE, PANEI PUTINIE, CZY NEI WSTYD PANU MOWIĆ TAKIE RZECZY, JEZELI U WAS JEST TAK NISKI POZIOM INFORMATYZACJI TO PAN LEPIEJ BY ZAMILKNĄŁ.

  • Polak z Białorusi Odpowiedz

   3 grudnia 2016 w 17:45

   Piszesz słusznie,lecz, obawiam się, że Putin nie przeczyta, nie umie po polsku.Pozdrawiam

 9. JURIJ RUSKI BANDYTA Odpowiedz

  6 grudnia 2016 w 15:41

  KREMLOWŚCIKI I ROSJANIE W SAM RAZ NADAJĄ DO TAKICH BAJAŃ TERRORYSTY PUTLERA… })

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *