„Nie wiem, gdzie jest granica cynizmu”. Szef litewskiego MSZ zdumiony oświadczeniem Rosji

27 grudnia 2017

W odpowiedzi na ogłoszenie przez administrację USA decyzji o zgodzie prezydenta Trumpa na dostarczanie Ukrainie rakietowych pocisków przeciwczołgowych Javelin, Ministerstwo Spraw Zagranicznych FR oświadczyło, że dostawa jakiegokolwiek uzbrojenia dla Ukrainy „zachęca bojowe skrzydła w Kijowie”, a USA „w pewnym sensie przekroczyły granicę”.

Linas Linkevičius stwierdził, że oświadczenie Kremla o zaopatrzeniu Ukrainy w broń amerykańską jest cynicznym – podaje serwis „Voice of America”. – Rosja przekonuje, że decyzja o dostawach broni do Ukrainy będzie zachęcać do użycia siły. Nie mogę przestać zastanawiać się, gdzie jest granica cynizmu. Agresor skarży się, że ofiara nadal się opiera – napisał w reakcji na oświadczenie Rosji szef litewskiej dyplomacji na Twitterze. Czytaj również:

Jest zgoda prezydenta Trumpa. USA sprzedadzą Ukrainie pociski Javelin


Kresy24.pl/jagiellonia.org (HHG)

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

8 odpowiedzi „Nie wiem, gdzie jest granica cynizmu”. Szef litewskiego MSZ zdumiony oświadczeniem Rosji

 1. observer48 Odpowiedz

  27 grudnia 2017 w 17:23

  Bić kacapa i patrzeć, czy równo puchnie! 🙂

 2. Doktorek Odpowiedz

  27 grudnia 2017 w 20:59

  Kto nakreślił granice Ukrainy?

  • Kasko Odpowiedz

   27 grudnia 2017 w 22:21

   Ktokolwiek to był, musiał być naćpany, pijany lub niespełna rozumu.

 3. alchemik Odpowiedz

  27 grudnia 2017 w 21:37

  Kacapa przepędzić za Ural.

 4. SyøTroll Odpowiedz

  28 grudnia 2017 w 12:32

  Widocznie Linas Linkevičius jest przekonany że to armia, a nie wojska wewnętrzne jest przeznaczona do zwalczania obywateli, nie zaś do obrony przed zewnętrznym zagrożeniem. Rozumiem że nie uważa tego za skrajny cynizm. Cóż, widocznie pewne słowa zmieniły znaczenie w natowskiej nowomowie. Od początku trzeba było naciskać na obie strony konfliktu wewnętrznego, a nie tylko na „prorosyjską”.
  „Come Out Ye Black and Tans”.

 5. pol Odpowiedz

  28 grudnia 2017 w 13:41

  Tak trzymać Javeliny do boju widły w dłoń bolszewika i kacapa aż za Ural goń !ruskich i proruskich na kopach a ci co niechca wyjechac na Magadan to deportowac do Somalijskich brackich plemion ( łatwo sie dogadają i będą se napadać na statki ) he he he jak usmażą kilka czołgów z załogami to im sie odechce przyłączać Ukraińskie ziemie do kacapii .

 6. Polak z Białorusi Odpowiedz

  28 grudnia 2017 w 13:51

  „Agresor skarży się, że ofiara nadal się opiera – napisał w reakcji na oświadczenie Rosji szef litewskiej dyplomacji Linas Linkevičius”Brawo! Jakie trafne spostrzeżenie!

 7. olek Odpowiedz

  30 grudnia 2017 w 19:36

  popisać i pogadać zawsze można i tylko tyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *