Jest drugi trailer filmu „Wołyń”! Błyskawicznie zyskuje oglądalność (WIDEO)

14 lipca 2016

Wolyn_trailer

Premiera tego z niecierpliwością wyczekiwanego filmu w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego odbędzie się 7 października br. Ale już z samych zwiastunów widać, że będzie to produkcja niezwykle dramatyczna i na wysokim poziomie.

Reżyser przyznaje, że to najbardziej wymagający w jego karierze: tłumy statystów na planie, duża liczba dni zdjęciowych, rozrzucone lokalizacje, w których kręcono poszczególne sceny, a także trudna praca z dziećmi na planie.


Czytaj więcej i zobacz oba trailery.

Kresy24.pl


Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

7 odpowiedzi Jest drugi trailer filmu „Wołyń”! Błyskawicznie zyskuje oglądalność (WIDEO)

 1. observer48 Odpowiedz

  15 lipca 2016 w 01:55

  Należy pokazać światu do czego byli zdolni tryzuby z OUN/UPA-B (frakcja Bandery).

  • Jan Odpowiedz

   15 lipca 2016 w 07:50

   Mam nadzieje ze swiat(Europa)zrozumie ze zagrozeniem jest nie tylko Rosja.Choc patrząc na te beznadziejne umizgi wielu politykierów europejskich do Poroszenki to sprawa jest beznadziejna.

   • observer48

    15 lipca 2016 w 10:19

    Ukraina to olbrzymi potencjał bogactw naturalnych, w sumie dość nowoczesnego, choć zaniedbanego przemysłu i wykształconych młodych ludzi, który należy „zagospodarować” i skolonizować. Amerykanie chcą położyć ręce na ukraińskim przemyśle rakietowym i kosmicznym, a na Przylądku Kenediego na Florydzie odbywają się pierwsze udane próby ukraińskich rakiet nośnych, które maja zastąpić rosyjskie do wynoszenia amerykańskich satelitów na orbitę i wymian załóg stacji orbitalnych.

    Na to samo licząNiemcy, ale w obecnej sytuacji mogą tylko liczyć na ochłapy rzucone przez Amerykanów, którzy w szybkim tempie szkolą i zbroją ukraińską armię, aby w razie czego móc walczyć z RoSSją do ostatniego Ukraińca, co w ostatecznym bilansie i tak się Ukraińcom o wiele bardziej opłaca, niż dalsze duszenie się w kacapskim smrodzie niepranych onuc.

   • Boo

    15 lipca 2016 w 13:08

    świat niczego nie zrozumie. Nawet Polacy udają, że nie wiedzą, iż wierchuszka OUN to właśnie było NKWD. Gdzieś czytałem, że z kierownictwa tylko jeden nie był agentem.

   • observer48

    15 lipca 2016 w 14:41

    @Boo
    Zgadza się. Stalinowska Czeka, a później NKWD spenetrowało banderowski odłam OUN-B i nastepnie UPA w celu wyeliminowania ich rekami żywiołu polskiego na terytorium Ukrainy. Nie umniejsza to jednak winy samych Ukraińsców i ich odpowiedzialnosci za ludobójstwo wołyńskie.

 2. tabant02 Odpowiedz

  15 lipca 2016 w 17:18

  Wołyń Pamiętamy!

 3. :( Odpowiedz

  16 lipca 2016 w 18:52

  Do
  observer48
  Podobno ukraiński przemysł kosmiczny ma się opierać na nieznanych dotychczas na świecie rozwiązaniach. Ukraińscy uczeni opracowali nowy i unikalny napęd do rakiet który ma działać w oparciu o uderzające o siebie widły (energia wytworzona w trakcie ciosów jest w stanie wynieść na orbitę każdy statek kosmiczny) . Ten napęd może się sprawdzić szczególnie na Ukrainie bo jak wiadomo tamtejsza ludność potrafi wspaniale operować narzędziami rolniczymi .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *