Dania: Sensacyjna książka o kulisach Nord Stream

31 sierpnia 2017

 

Książka „Spionerne der kom ind med varmen” ma trafić do duńskich księgarń za kilka dni. Jej autorem jest dziennikarz śledczy Jens Høvsgaard. Jak twierdzi sam autor, opisuje przekupstwa i szantaże, jakimi zostali poddani najwyżsi rangą politycy w Szwecji, Finlandii, Niemczech i Danii.


„Książka pt. „Spionerne der kom ind med varmen” przedstawia okoliczności, nieznane fakty oraz spotkania, które utorowały Władimirowi Putinowi i grupie byłych agentów drogę do wybudowania pierwszego gazociągu . Opisuje ona także, jak premierzy krajów skandynawskich oraz Niemiec zostali przekupieni korzyściami materialnymi lub politycznymi oraz jak byli szantażowani ws. w celi uzyskania ich przychylności w kwestii gazociągu.” – relacjonuje zajmujący się energetyką specjalistyczny portal BiznesAlert.pl

Autor dotarł także do niejawnych dokumentów.  „Jens Høvsgaard przybliża młodość Putina jako szpiega KGB działającego w NRD, którego związki i dawne kontakty – jak twierdzi sam autor – są aktywne do dzisiaj.” – czytamy w opisie. Więcej na ten temat tutaj.


Oprac. MaH, BiznesAlert.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

4 odpowiedzi Dania: Sensacyjna książka o kulisach Nord Stream

 1. Dzierżyński Odpowiedz

  1 września 2017 w 08:53

  To teraz wiemy dlaczego płacimy najdrożej w Europie za gaz rosyjski i do tego zrezygnowaliśmy z miliardowego ich długu wobec nas.

  • pinio Odpowiedz

   23 listopada 2017 w 12:15

   PREZYDENT KACZYŃSKI NIE CHCIAŁ SIE ZGODZIĆ NA UMORZENIE DŁUGU TO W ROSJI NIE PRZEŻYŁ LĄDOWANIA

 2. krogulec Odpowiedz

  3 września 2017 w 08:54

  A unijne pajace chcą nas uczyć praworządności.

 3. pinio Odpowiedz

  23 listopada 2017 w 12:08

  a nasz donaldino to za co dostal stanowisko w UE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *