Tak wygląda jedno z najciekawszych miast na Białorusi

6 października 2017

Polecamy Państwa uwadze doskonały materiał Wojciecha Gojke o Grodnie, jego walorach turystycznych i historycznych, a nawet kulinarnych. Autor z kamerą zagląda do najciekawszych miejsc, które obowiązkowo trzeba zobaczyć. Znajdziecie tu sporą dawkę informacji praktycznych a Ci, którzy wahają się czy odwiedzić miasto nad Niemnem jeszcze w tym sezonie, z pewnością porzucą wątpliwości.

O Grodnie najczęściej mieliśmy okazję słyszeć na lekcjach historii – że dawniej leżało w granicach Rzeczypospolitej i widoczne są w nim ślady polskości. Jednak mało kto w naszym kraju postrzega to miasto w kategoriach turystycznych. A jest co zwiedzać! zaskakuje na każdym kroku – przekonałem się o tym osobiście, a i nagrania, które udało mi się zgromadzić doskonale oddają tego miasta.
Ponadto okazuje się, że to nie czy , a właśnie Grodno jest najchętniej odwiedzane przez turystów na Białorusi. Powinno ono zainteresować Polaków z kilku powodów: przyjazd tu to z jednej strony przełamanie niektórych stereotypów na temat naszych wschodnich sąsiadów, ale też spora dawka historii, którą widać na każdym kroku. Przekonacie się o tym z wideo, które nagraliśmy na miejscu.
 czytaj dalej…
Kresy24.pl/wp.pl/hrodna.life.com/AB
Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Tak wygląda jedno z najciekawszych miast na Białorusi

  1. Muni Odpowiedz

    7 października 2017 w 21:39

    Grodno jest w granicach OBECNEJ Białorusi, a nie na Białorusi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *