Polacy pomogą sfinansować ukraińskie innowacje (WIDEO)

8 listopada 2017

Ukraińscy innowatorzy, bez skutku poszukujący finansowania swoich pomysłów biznesowych na Ukrainie, znajdą je w Polsce? Celem konkursowego projektu Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017, zainicjowanego przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, adresowanego do ukraińskich startupów, wynalazców i innowatorów, jest ułatwienie kontaktu z polskimi inwestorami i funduszami inwestycyjnymi.

8 grudnia br. polscy inwestorzy i startupy z Ukrainy spotkają się na konferencji w Kijowie podsumowującej wyniki konkursu (tu można przeczytać o nim więcej). Organizatorami wydarzenia są: Ministerstwo Rozwoju RP, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, Agencja Inwestycji i Handlu, Fundacja Startup Hub Poland, Instytut Polski w Kijowie.


Oficjalnie realizację projektu ogłoszono we wrześniu w Kijowie podczas konferencji „Przedsiębiorczość – Innowacyjność – Rozwój Regionalny” w ramach projektu pomocy rozwojowej Ministerstwa Rozwoju RP dla Ukrainy pt. „Wzrost atrakcyjności inwestycyjnej Ukrainy oraz konkurencyjności regionów”, realizowanego ze środków Polskiej Pomocy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.


Kresy24.pl/ukraine.trade.gov.pl (HHG)

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Polacy pomogą sfinansować ukraińskie innowacje (WIDEO)

  1. Mike Odpowiedz

    8 listopada 2017 w 17:55

    debilizm do kwadratu, pomagać trzeba przyjaźnie nam nastawionym krajom nie rezunom !

  2. Delikwent Odpowiedz

    12 listopada 2017 w 22:52

    No i dobrze! Nasze innowacje takie jak niebieski laser podebrali nam Japończycy więc może teraz my coś od innych podbierzemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *