Po puczu w Turcji zamach stanu w Armenii? Zniknął prezydent! (WIDEO)

20 lipca 2016

sarkisjan

Na pytania o miejsce pobytu Serża Sarkisjana, prezydencki doradca Alik Sargsjan udzielił mediom wymijającej odpowiedzi. Poinformował, że prezydent „pracuje”, nie powiedział jednak, choć dociekali tego dziennikarze, czy widział go w ostatnim czasie osobiście.

Tymczasem, jak twierdzi rzecznik prezydenta Rosji,  obecność Serża Sarkisjana jest oczekiwana w Baku, gdzie ma się odbyć trójstronne spotkanie prezydentów Rosji, Azerbejdżanu i Iranu.  powiedział o tym, dementując informację, jakoby w Baku miało dojść również do spotkania z prezydentem Turcji.


„Porozumieliśmy się, że to spotkanie () odbędzie się na początku sierpnia, w Rosji, ale miasto i data są póki co ustalane kanałami dyplomatycznymi” — oświadczył rzecznik Putina cytowany przez rosyjskie media.

Wcześniej Recep Erdogan, który po nieudanej próbie puczu do tej pory nie wrócił do Ankary, a rozwój wydarzeń śledzi z domu w Stambule, ma się spotkać w Mińsku z Aleksandrem Łukaszenką.


Skąd obserwuje rozwój wydarzeń w Armenii Serż , nie wiadomo. Nie pojawił się publicznie od czasu przejęciu przez uzbrojonych  terrorystów posterunku policji w Erywaniu, po którym w stolicy Armenii doszło do masowych demonstracji, a w sieciach społecznościowych pojawiły się wezwania do rozpoczęcia zbrojnego powstania przeciwko prezydentowi.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Po puczu w Turcji zamach stanu w Armenii? Zniknął prezydent! (WIDEO)

  1. observer48 Odpowiedz

    21 lipca 2016 w 01:46

    Kacapskie imperium zaczyna się sypać i śmierdzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *