Niemcy pomogą Europejczykom „zrozumieć Ukrainę”

17 listopada 2017

W Berlinie zaprezentowano centrum analityczne Das Zentrum Liberale Moderne (LibMod), które będzie w ramach swoich działań „wszechstronnie” i „bez rewolucyjnego romantyzmu” informować o Ukrainie.

Dla wytłumaczenia tego, co dzieje się na Ukrainie, utworzono w ramach projektu LibMod stronę intermetową „Zrozumieć Ukrainę” . Prezentując ją, Marieluise Beck – była poseł Bundestagu, jedna ze współorganizatorów Centrum  podkreśliła, że „ to więcej niż UE”, powinni być tego świadomi Europejczycy i wspierać Ukrainę, ponieważ ma ona „bezpośredni związek z europejskim projektem”. Beck zapowiedziała, że strona będzie publikować obiektywne informacje o Ukrainie, „bez rewolucyjnego romantyzmu”. Artykuły dla serwisu już przygotowali m.in. Timothy , Gerhard Simon i Jurij Andruchowycz.


Kresy24.pl/Ukrinform (HHG)

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

3 odpowiedzi Niemcy pomogą Europejczykom „zrozumieć Ukrainę”

 1. SLU-ZL Odpowiedz

  17 listopada 2017 w 18:45

  Niemcom po prostu nie wyszlo, mialo byc centrum analityczne ciapatych,dla wytlumaczenia co dzieje sie w Niemczech.
  Berlin jest 70 procent muzulmanski jak inne duze miasta niemieckie.Niemcy sa juz na kolanach,wystarczy ze Pan Prezes wywali im jeszcze pare numerow- kopnie w zadek
  I bedzie po Niemczech.

 2. Mike Odpowiedz

  17 listopada 2017 w 20:07

  Jaja nie 🙂

  • SLU-ZL Odpowiedz

   18 listopada 2017 w 18:37

   Szanowny Panie Mike no taka jest prawda.
   W tej chwili w Niemczech nie ma rzadu- dogadujom sie no takie zgrzytanie zebow jak w zepsutej skrzyni biegow.
   Jezeli dojdzie do nowych wyborow no to sprawa sie rypla i bedzie goraco.Jezeli stworzom rzad to nie przetrwa nawet roku.
   W Niemczech nie ma demokracji jest jakis dziwny komunizm nawet flagi niemieckiej nie mozna wywiesic bo sie jest nasistom.
   Atak wogule to historie trzeba by pisac od nowa.
   Ciekawe kto siedzial w pierwszym rzedzie na pogrzebie MWodza Pisuldskiego i dlaczego odprawiana byla w tym samym czasie Msza Zalobna w Berlinie no i tez ciekawy jest ten pierwszy rzad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *