Mistrzostwa Świata reformują Rosję (3x FOTO)

25 czerwca 2018

Chorwaccy kibice w Niżnym Nowogrodzie (fot. Jurij Popow)

Gdyby Mundial potrwał dłużej, kraj zmieniłby się nie do poznania.

Nie minęła jeszcze połowa mundialowego turnieju, a już wiadomo, że najazd zagranicznych turystów wywarł dobroczynny wpływ na stosunki – Reszta Świata. Media dużo piszą o cudzoziemcach przecierających oczy ze zdziwienia, że kraj okrutnego Putina nie jest taki dziki. Z drugiej strony Rosjanie ze niedowierzaniem dowiedzieli się, że ich urzędnicy potrafią pracować szybko i skutecznie, o ile tylko ktoś przyjezdny pokaże im palcem, co trzeba zrobić.


Dziura jest… (fot. Jurij Popow)

Przekonali się o tym mieszkańcy Niżnego Nowgorodu, miasta w którym dziura w drodze zniknęła z dnia na dzień. Wszystko dlatego, że zauważyli ją kibice chorwaccy na których zrobiła takie wrażenie, że weszli do niej, sfotografowali się i wrzucili zdjęcie do sieci. Kibic argentyński pozazdrościł im pamiątki i także kazał sobie zrobić fotkę, którą opublikował. To co było sensacją dla kibiców nazajutrz stało się wydarzeniem dla mieszkańców. Rano pojawiły się ekipy remontowe i w południe było już po dziurze.


Dziury nie ma… (fot. rzecznik prasowy SA „Teploenergia”)

Adam Bukowski

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *