Milicja w Homlu rozbiła gang młodocianych „łowców gejów”

17 stycznia 2018

w Homlu skierowała do sądu sprawę przeciwko młodocianym przestępcom – „łowcom gejów”. Przed wymiarem sprawiedliwości stanie 11 osób, tylko jedna z nich jest osobą pełnoletnią. Za znęcanie się nad ofiarami grozi im od 6 do 10 lat .

Sprawcy mają na koncie trzy ofiary, to mężczyźni w wieku 22 -30 lat.


Młodociani przestępcy to szkół zawodowych, kilku zakończyło już edukację. Wiadomo, że chuligani polowali i kontaktowali się z domniemanymi ofiarami w Internecie. Proponowali im spotkania, obiecując kontakty intymne. Gdy dochodziło do spotkania – prześladowcy zawsze wybierali ustronne miejsca, odbywali z nimi „rozmowy edukacyjne”, bili, grozili, dręczyli, szantażowali, oblewali im głowy antyseptykiem barwiącym skórę na intensywny kolor zielony. Wszystko filmowali na . Jednej z ofiar ogolili pół głowę, inną zmusili do umycia twarzy gencjaną. Nigdy nie odbierali ofiarom pieniędzy.

Podejrzani „uczyli” swoje ofiary „poprawnego” zachowania i grozili, że jeśli „nie zmądrzeją”, opublikują materiał wideo w sieci. Warto zauważyć, że ofiary nie złożyły doniesienia na milicję – mężczyźni bali się kompromitującego rozgłosu. Sprawa wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy stróże prawa wpadli na trop młodocianych chuliganów, podejrzewanych o inne rozboje.


Działania podejrzanych zostały zakwalifikowane z paragrafu „złośliwe” i „szczególnie złośliwe ”. Maksymalna jaka przewidziana jest w kodeksie karnym wynosi odpowiednio do 6 lat i do 10 lat.

Ponadto poszczególni uczestnicy sprawy są oskarżani o , rozbój, rozpowszechnianie materiałów pornograficznych w Internecie.

Kresy24.pl/ab

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

3 odpowiedzi Milicja w Homlu rozbiła gang młodocianych „łowców gejów”

 1. Cassubica Odpowiedz

  23 stycznia 2018 w 01:10

  A gdzie ten Homl leży,bo to trochę z niemiecka brzmi.

 2. Cassubica Odpowiedz

  23 stycznia 2018 w 01:13

  Staną przed sądem za to, że udzielali korepetycji na temat tego, że pupa jest do „sr.nia”, a nie do je..nia?

 3. MISZA Odpowiedz

  24 stycznia 2018 w 18:10

  BYŁO PYTANIE – GDZIE HOML – OCZYWIŚCIE TAM GDZIE RZĄDZIŁ CADYK Z HOMLA ZE SWOIM NARODEM – UJ TO BYŁY ZŁOTE CZASY DLA LEJBATYCH – ONI TEŻ NIE LUBILI GEJÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *