Duma wzywa Rosjanki by nie uprawiały seksu z obcokrajowcami podczas Mundialu

14 czerwca 2018

Szefowa Komisji ds. rodziny, kobiet i w Dumie Państwowej Tamara Pletniowa wezwała na antenie radiowej swoje rodaczki, by unikały intymnych relacji z obcokrajowcami, którzy przyjadą do Rosji na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Dodała również, że jeśli naprawdę odczuwa taką potrzebę, powinna przynajmniej znaleźć partnera tej samej rasy.

Według Pletniowej, seks Rosjanek z inostrancami skutkuje tylko narodzinami dzieci, które później muszą wychowywać się w niepełnych rodzinach.


„Nawet jeśli się ożenią, to wywożą je, a one nie wiedzą jak je stamtąd zabrać. Przychodzą potem do mojej komisji i płaczą…”- mówi posłanka.

Swoje przemyślenia pani przewodnicząca tłumaczy doświadczeniami sprzed dwudziestu ośmiu lat.


Według Pletniowej letnia olimpiada w Moskwie w roku 1980 doprowadziła do pojawienia się wielu samotnych matek w kraju.

„Jeszcze dobrze jeśli ono jest tej samej rasy, ale jeśli innej, to w ogóle…  Powinniśmy rodzić nasze dzieci (rosyjskie). Nie jestem nacjonalistą,  niemniej jednak….” – wyrzuciła z siebie oburzona deputowana.

Kresy24.pl/ba

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Duma wzywa Rosjanki by nie uprawiały seksu z obcokrajowcami podczas Mundialu

  1. kresowiak Odpowiedz

    14 czerwca 2018 w 12:20

    Prawilno, mieszkanki Bolszewii powinny sie bzykac z przedstawicielami swojej rasy, tzn. Mongolami – i to niezaleznie od tego, czy robia to za kase czy z tzw. potrzeby fizjologicznej …

  2. kresowiak Odpowiedz

    14 czerwca 2018 w 13:33

    PS. Wynika z tego, iz przed i po Mundialu Rosjankom wolno sie bzykac z innostrancami, bo w koncu z czegos trzeba zyc, a ruble od dluzszego juz czasu moga byc uzywane zamiast papieru toaletowego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *