Chabarowsk: nastolatek zamordował dwóch ludzi w siedzibie FSB

21 kwietnia 2017

Federalna Służba Bezpieczeństwa informuje, że w chabarowskiej  siedzibie służby młody mężczyzna zastrzelił dwie osoby, a jedną ranił.

to miasto położone na dalekim wschodzie na trasie Kolei Transsyberyjskiej. Pełni funkcję stolicy jednego z 83 podmiotów Federacji Rosyjskiej.


Według doniesień rosyjskiej bezpieki, do gmachu chabarowskiego wkroczył dziś młody mężczyzna i, przed przejściem przez kontrolę osobistą,  otworzył ogień do osób znajdujących się w części recepcyjnej.

Jego ofiarą padł oficer na służbie i jeden z dwóch gości, pochodzących, jak czytamy z „nierosyjskiej części b. ”. Drugi z gości został postrzelony.


Po chwili nastolatek sam został przez funkcjonariuszy położony trupem.

FSB informuje, że urodzony w 1999 roku zamachowiec nosił nazwisko Koniew, a inicjały imienia i patronimikum to A.W. Podejrzewa, się że młodzieniec miał sympatie neonazistowskie.

To ostatnie akurat nie dziwi. Neonazistą w Rosji zostaje każdy, kogo nie lubi władza. Pytanie tylko, czy FSB posłużyła się chłopakiem do wyeliminowania wrogich sobie osób, czy też był to działanie samoistne.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Chabarowsk: nastolatek zamordował dwóch ludzi w siedzibie FSB

  1. Marynata do ogórków Odpowiedz

    22 kwietnia 2017 w 19:45

    Z nimi to nigdy nic nie wiadomo, takie to sowiety z nich wsiach…

  2. Maciej H.-Horawski Odpowiedz

    24 kwietnia 2017 w 08:17

    Albo oryginalne ruskie otczestwo, albo nasze imię ojca, nie patronimikum – jaki procent Polaków w ogóle wie, co to patronimikum? Łacińskie wtręty dawno przestały być modne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *