Breedlove zwolennikiem „małych spraw”: Jesteśmy na złym kursie w relacjach z Rosją

19 czerwca 2017

Jeśli to się nie zmieni, sytuacja ulegnie pogorszeniu. Powinniśmy szukać małych spraw, w których można byłoby współpracować z Rosją, by odbudować zaufanie i pracować nad większymi – przekonuje były dowódca wojsk  w Europie gen. Philip .

„Wcześniej czy później, jeśli odbudujemy zaufanie i zobaczymy, że druga strona jest chętna, by robić właściwe rzeczy, będziemy mogli zająć się ważnymi sprawami na wszystkich granicach NATO, nie tylko w Syrii” – uważa Breedlove. Według b. dowódcy wojsk NATO w Europie, jeśli chodzi o Ukrainę, należy przywrócić zangażowanie obu stron w porozumienia mińskie.


Kresy24.pl/wPolityce.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

20 odpowiedzi Breedlove zwolennikiem „małych spraw”: Jesteśmy na złym kursie w relacjach z Rosją

 1. SyøTroll Odpowiedz

  19 czerwca 2017 w 15:07

  No tak, teraz gdy jest byłym dowódcą NATO, może sobie pozwolić na własna ocenę relacji NATO-FR. I w dodatku mówi o przywracaniu zaangażowaniu OBU stron i natowsko-„anty”terrorystycznej i rosyjsko-„prorosyjskiej”. A jeszcze tak niedawno był zwolennikiem zwalczania pro-rosyjsko nastawionych Ukraińców i pro-asadowskich Syryjczyków wszelkimi dostępnymi środkami. Oto jak to miejsce siedzenia wpływa na punkt widzenia.

  • PawełL Odpowiedz

   19 czerwca 2017 w 23:35

   O !!! Jeszcze tu śmierdzisz ,trollu ???
   Paszoł ! Tam, gdzie twoje zawszone miejsce. Do Mordoru !!!

   • SyøTroll

    20 czerwca 2017 w 07:47

    Pan (i pan obsever48) uważa że zdrajcami I Rzeczypospolitej byli jedynie ci co układali się Petersburgiem, a już ci co z Wiedniem lub Berlinem nie. Typowe.

   • Pafnucy

    20 czerwca 2017 w 19:26

    A ty do szkoły.

  • Luki Odpowiedz

   20 czerwca 2017 w 17:12

   Jestem za wojną z rosją?Putler potrzebuje pały

   • Pafnucy

    20 czerwca 2017 w 19:28

    Ochotników do ato jeszcze przyjmują. Nie trać czasu na siedzenie na internecie. Biegnij walczyć z Putinem.

   • SyøTroll

    21 czerwca 2017 w 10:19

    Nie rozumiem, dlaczego uważa pan że konflikty należy rozwiązywać poprzez fizyczną eliminację jednej strony i wszystkich jej stronników. Skąd się to panu wzięło ?

   • observer48

    22 czerwca 2017 w 09:32

    @Luki
    Putlerowi wstarczy pokazać pałę i wyraźnie zademonstrować, że potrafi się nią posługiwać. To śmierdzący tchórz, jak większość kacapskiej swoloczy.

 2. Japa Odpowiedz

  19 czerwca 2017 w 22:14

  Może sobie pogadać. NATOwska sfora podlega bezpośrednio Bykowi Preriowemu z Białego Chlewa. Ten zaś jest nieprzewidywalny, bo dysponuje IQ na poziomie przecietnego Amerykanina.

  • PawełL Odpowiedz

   19 czerwca 2017 w 23:36

   Swój chlew to ty masz ,trollu na Kremlu. Tu jest polskie forum. Paszoł won !

   • Japa

    20 czerwca 2017 w 08:31

    Architektura Kramla w porównaniu do ,tego secesyjnego
    budyneczku to cudo. Widziałem i jedno i drugie.
    PawłoL. Ty spełniasz jedynie obowiązki Polaka. Tak wnioskuje z zasad interpunkcji jakie stosujesz. Czyżby Ukropikiem jesteś? Skoro tak , to „biegom” do ATO. Niezależna się wali. Ratuj swój, dziki, kraj.

   • Pafnucy

    20 czerwca 2017 w 19:31

    Poluzuj sobie stringi bandergimbusie i zacznij używać jakichś argumentów. Z chęcią poznamy twoje zdanie.

  • observer48 Odpowiedz

   22 czerwca 2017 w 09:49

   @Kapa
   Jak dotychczas, to „Biały Chlew” wygrał dwie wojny światowe w Europie i jedną w Azji i na trzech oceanach, a od 1945 r. dominuje resztę świata, podczas gdy „Japa & Company” mogą tylko japać, niby kacapia, której najgroźniejszą bronią taktyczną jest głośne i zajadłe oszczekiwanie silniejszych przeciwników.

 3. observer48 Odpowiedz

  19 czerwca 2017 w 23:01

  Należy oczekiwać dalszej wymiany wyzszych dowódców armii USA przez Sekretarza Obrony Jamesa „Wściekłego Psa” Mattisa na młodszych i bardziej agresywnych, szczególnie w Europie i na Bliskim Wschodzie.

  • SyøTroll Odpowiedz

   20 czerwca 2017 w 07:49

   Zapewne, skoro „wściekłym psom” na gwałt potrzebna jest wojna a nie mir.

  • observer48 Odpowiedz

   20 czerwca 2017 w 11:59

   @SyøTroll
   Kacapia weźmie dudy w miech po pierwszej próbie zestrzelenia myśliwca USA, kiedy w odwecie izraelskie F35 wymiotą kacapską obronę przeciwlotniczą w Syrii. Izrael jest oficjalnie w stanie wojny z Syrią od 1967 r.

   • SyøTroll

    21 czerwca 2017 w 10:30

    Oficjalnie, to od 1948-ego. Nie wymiotą „kacapskiej” obrony bo nie są w stanie wojny z FR, tylko z Syrią, gimbusie. Tylko wasi mogą chcieć w ramach operacji fałszywej flagi spróbować wymieść ruską obronę.

    Kim pan jest skoro chce pan walczyć o „interesy amerykańskie”, do ostatniego Polaka, Izraelczyka Syryjczyka czy Ukraińca ? Czyim patriotą, bo raczej chyba, niepolskim tylko pana nowej – amerykańskiej ojczyzny ? 😉

   • observer48

    21 czerwca 2017 w 19:21

    @SyøTroll
    Cokolwiek osłabia gospodarczo i militarnie kacapię i szkopię gra w ręce Polski i Polaków.

   • SyøTroll

    23 czerwca 2017 w 08:35

    Panie observer48, a cokolwiek osłabia Rosję, Niemcy i uzależnia od was Polskę, z powodu jej wrogości do sąsiadów, jest korzystne dla waszych amerykańskich interesów. Wiem, dlatego właśnie uważam pana za amerykańskiego, a nie polskiego patriotę.

   • observer48

    23 czerwca 2017 w 21:39

    @SyøTroll
    Proponuję powtórkę z historii Polski i docenienie wkładu prezydenta USA Wilsona podczas Konferencji Wersalskiej w uzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 r.,a także bohaterstwo amerykańskich lotników podczas wojen polsko-ukraińskiej 1918-1919 i polsko-bolszewickiej 1919-1921.

    Dzięki wsparciu prezydentów Cartera i Reagana stało się możliwe obalenie w Polsce sowietyzmu i zapoczątkowanie procesu dekompozycji Sowietów zakończonego częściowym rozpadem sowieckiego imperium.

    Teraz Polska stoi przed historyczną szansą na doprowadzenie w sposób pokojowy, we współpracy z Kanadą, USA, Wielką Brytanią i koalicją państw Trojmorza, do ostatecznego upadku i kompletnej dekompozycji postsowieckiego imperium Putina, będącego w zasadzie wielką stacją paliwową jadącą od kilku lat na stratach, które się akumulują wykładniczo.

    Wygląda na to, że obecny polski rząd rozumie tę strategię i ją realizuje wiedząc, że bez dostępu do kacapskich surowców Niemcy stoczą się w niebyt. Niemcy i RoSSja też to wiedzą, stąd obecna przepychanka w Brukseli, którą Polska jak na razie wygrywa, ale najcięższe boje przed nami.

    Bez kolejnych amerykańskich sankcji, odcięcia RoSSji od zachodnich technologii i źródeł finansowania, a także zastąpienia kacapskiego gazu i ropy naftowej na rynkach europejskich tymi surowcami pochodzącymi od innych dostawców będzie to trudne, ale nie niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *