Ukraina: Zadźgali studentów z Indii i uciekali do Polski

11 kwietnia 2016

Ukraina_zabojstwo_studentow

W jednym z mieszkań na ulicy Szczedrina w Użhorodzie na Zakarpaciu znaleziono zwłoki dwóch studentów z Indii i ciężko rannego trzeciego.

Zabójcy zadali im wiele ciosów nożem. Ranny został przewieziony na reanimację. Okazało się, że medycyny z Indii zginęli w wynajmowanej przez siebie kwaterze. W mieszkaniu znaleziono ślady po nocnej libacji alkoholowej. To zapewne w jej trakcie doszło do zbrodni.


Wkrótce potem straż graniczna na Zakarpaciu zatrzymała ukraińskie małżeństwo, które usiłowało nielegalnie przedostać się do Polski przez Bieszczady.

W bagażu zatrzymanych znaleziono 3 paszporty zabrane indyjskim studentom i zakrwawiony nóż – informuje biuro prasowe ukraińskiej straży granicznej. Po co ukraińska para niosła przy sobie bezpośrednie dowody zbrodni – trudno powiedzieć.


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

11 odpowiedzi Ukraina: Zadźgali studentów z Indii i uciekali do Polski

 1. Jarek Odpowiedz

  11 kwietnia 2016 w 14:19

  A ja znam przypadek kiedy to pracownik z Ukrainy pobił Polaka pociąg mu twarz rozbita butelką i uciekł do ukrainy i tyle bo widzieli a mają jego dane

 2. dąb Odpowiedz

  11 kwietnia 2016 w 16:06

  paszporty pewnie na zamówienie dla Syryjczyków lub innych ciemnoskórych z ISIS . ABW powinna się tą sprawą zająć bo różnie może być .

 3. Emil Odpowiedz

  11 kwietnia 2016 w 16:14

  Moja babka pielęgniarka w szpitalu w czasie Powstania Warszawskiego
  opowiadała jak Ukraińcy gwałcili Polki po ciężkich operacjach.
  Zadźgać człowieka przez Ukraińca to w ich naturze.

  • szpicel zawodowiec Odpowiedz

   11 kwietnia 2016 w 19:58

   Twoja babka to moze ci opowiedziec o oblężeniu Stalingradu ale fakt faktem ukropy nagwalcili i zamordowali w Polsce sporo

  • pyton Odpowiedz

   12 kwietnia 2016 w 08:14

   A to byli Ukraińcy czy ruscy własowcy?

 4. Pafnucy Odpowiedz

  11 kwietnia 2016 w 22:57

  http://www.kresy.pl/publicystyka,wywiady?zobacz/prof-zaryn-dla-kresowpl-nie-mozna-dialogowac-z-banderowcami-to-tak-jakby-rozmawiac-z-gestapo-video; http://www.kresy.pl/wydarzenia,ukraina?zobacz/ukraina-zlikwidowala-matury-z-jezyka-polskiego
  Ach te pojednanie…

 5. Łzy Matki Odpowiedz

  12 kwietnia 2016 w 01:21

  Skłonności tego narodu czy też zbiorowości nie zmienią się z dnia na dzień – oni zawsze tacy byli – wczoraj do mnie podszedł taki i powiedział „cigarety” Nic nie odpowiedziałem bo nie zniżę się do takiego poziomy rozmowy. Powiedział coś jeszcze – a później mi groził. Nie czułem się komfortowo, ale nic się nie stało.
  Jednak trochę się wystraszyłem – myśląc o tym co nas z ich strony wielokrotnie spotykało. Znowu mamy się ich bać że przyjdą nocą wypatroszą i poćwiartują.

  • pol Odpowiedz

   12 kwietnia 2016 w 16:05

   A do mnie dziś podszedl taki rusek jeden i zapytał o droge , wiedziałem że to prowokacia FSB i GRU to widac było w jego oczach pewnie chciał wybadać droge na Berlin ale nie ze mną takie numery pokazałem mu droge na sybir niech se tam idzie bo tam jego miejsce .

 6. H.-Horawski Odpowiedz

  12 kwietnia 2016 w 04:29

  Szanowna babka-pielęgniarka mogła mieć rację – jacyś Ukraińcy mogli wszak służyć w Rosyjskiej Wyzwoleńczej Armii Ludowej, jednak według badań Ryszarda Torzeckiego i Andrzeja A. Zięby w tłumieniu Powstania Warszawskiego nie brały oddziału żadne oddziały Hałyczyny, a zbrodnie przypisywane Ukraińcom zostały w zdecydowanej większości popełnione przez brygadę Bronisława Kamińskiego (ojciec Polak, matka Niemka), który to syn naszego narodu za niesubordynację, zbrodnie i grabieże popełnione podczas tłumienia Powstania został przez von dem Bacha postawiony przed sądem i rozstrzelany. Jeśli więc babka-pielęgniarka nie była filologiem słowiańskim o specjalności gwar wschodniosłowiańskich mogła pomylić białoruską gwarę Polaka z Witebska z mową prostego ludu np. Wołynia. Nota bene wielu współczesnych rosyjskojęzycznych Białorusów, gdy zwracać się do nich w ich białoruskiej mowie, odpowiada, że nie zna ukraińskiego.

  • tagore Odpowiedz

   6 kwietnia 2017 w 11:45

   Karkoć przykładem ,że nie tylko Rosjanie.Przy wielonarodowym składzie II RP rozróżnianie języka
   ukraińskiego,białoruskiego czy rosyjskiego była rzeczą normalną.

 7. Łzy Matki Odpowiedz

  13 kwietnia 2016 w 00:05

  Ciekawe skąd Pan wiedział…może ma Pan lepszy węch i czarne podniebienie. Oczywiście każdy Polak poza mną wie i rozpoznaje GRU i FSB.

  „…A do mnie dziś podszedl taki rusek jeden i zapytał o droge , wiedziałem że to prowokacia FSB i GRU to widac było w jego oczach pewnie chciał wybadać droge na Berlin ale nie ze mną takie numery pokazałem mu droge na sybir niech se tam idzie bo tam jego miejsce ….”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *