TVP Info: Skandal w służbach specjalnych. Pod pozorem wspólnej walki z przestępczością FSB poznała tajemnice ABW

23 listopada 2017

„W 2012 roku centrala wysłała do olsztyńskiej delegatury pismo, w którym nakazała jej współpracę z . Na prośbę Rosjan oficerowie kontrwywiadu z Olsztyna rozpoczęli rozpracowywanie wskazanych przez Rosjan osób. Wszyscy według zapewnień mieli należeć do grupy przestępczej, która działała na terenie Obwodu Kaliningradzkiego i Polski. Okazało się, że współpraca była od samego początku do końca fikcją. Żadna grupa przestępcza nie istniała. chodziło zupełnie o coś innego” – twierdzi TVP Info.

„Dzięki fikcyjnej sprawie dotyczącej grupy przestępczej FSB zdobyło informacje na temat najbardziej sekretnych tajemnic ABW. – Uzyskano wiedze na temat naszych możliwości operacyjnych – mówi rozmówca tvp.info. – FSB poznała też nasze możliwości techniczne i środki, jakimi dysponujemy, by rozpracować osoby zagrażające Polsce. Na tym jednak nie koniec. Jak wynika z treści notatki, jednemu z oficerów FSB ABW pozwoliła na działania operacyjne na terenie Polski” – czytamy na portalu TVP Info. Całość tutaj.


Oprac. MaH, tvp.info

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

8 odpowiedzi TVP Info: Skandal w służbach specjalnych. Pod pozorem wspólnej walki z przestępczością FSB poznała tajemnice ABW

 1. gegroza Odpowiedz

  23 listopada 2017 w 17:00

  nie wiem jak było ale TVP kłamie jak z nut i nie jest przez to wiarygodna

  • Djabol Odpowiedz

   23 listopada 2017 w 23:04

   Być może TVP pod rządami Kurskiego to dno, ale niestety nasze służby zaliczyły już kilka poważnych wpadek. Choćby pomoc prawna reżimowi Łukaszenki, który pod płaszczykiem prania brudnych pieniędzy, otrzymał od nas informacje o finansowaniu białoruskiej opozycji. A to wprost doprowadziło do tego, że pana Alesia Bialackiego posadzili na kilka lat w łagrze.

 2. Mariano Programero Odpowiedz

  23 listopada 2017 w 17:43

  Jak dzieci…

 3. tagore Odpowiedz

  23 listopada 2017 w 17:46

  Ciekawe ilu jest śpiochów w urzędach podległych Prezydentowi?

 4. black flag Odpowiedz

  23 listopada 2017 w 21:38

  ,, glupcy , glupcy nic wiecej do powiedzenia

 5. Djabol Odpowiedz

  23 listopada 2017 w 22:29

  C… dupa i kamieni kupa. Państwo teoretyczne po raz kolejny pokazuje, że trzeba się poważnie zastanowić, zanim będziemy narażać swoje życie dla takiej prowizorki.

 6. beka Odpowiedz

  24 listopada 2017 w 08:44

  Bylismy (jesteśmy?) zinfiltrowani przez FSB -poczynając od Bronka spotykającego sie z generałami rosyjskimi (podawały media rosyjskie – polskie milczały – zapewne kancelaria nie przekazywała tych wiadomości), otoczonego chłopakami po szkoleniach w ZSRR (Koziej i cała reszta), poprzez armię (WSI- i ich ludzie poutykani gdzie się da) po premiera („Putin to nasz czlowiek w Moskwie”), Kopaczową („wspólpraca jest modelowa”) – i to miało przełożenie na wpuszczanie zwykłych operacyjnych FSB do ABW i innych instytuacji ( w ramach wspólpracy) – a ci oczywiscie realiziowali swoje działania, Przypomnieć nalezy kilku szpiegów (POlaków) złapanych i osądzonych oraz tego niezłapanego (Zielonka). Normalna wojna wywiadów. Macierewicz robi z tym pomału porządek – ale to będzie trwało wiecznie.

 7. RAFAŁ Odpowiedz

  25 listopada 2017 w 07:55

  Na 200% zalożyli pluskwy i to nie jakieś pluskiewki pod obrazkami,ale zaawansowane technologicznie wszczeliwane pod tynk aparaty .DURNIE DURNIE.(cymbał jakiś pisze że info kłamie,tak tak idiotów nam nie brakuje)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *