Spuśćcie kurtynę, farsa skończona (FOTO-FAKT)

14 listopada 2017

Można by rozprawę naukową napisać o tym, co z zestawienia tych trzech zdjęć wynika, tylko po co? Mówią same za siebie…

Znalezione w Internecie. John McCaine i Władimir . Kliknij, aby powiększyć.


Kresy24.pl (HHG)

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Spuśćcie kurtynę, farsa skończona (FOTO-FAKT)

 1. Bussu Odpowiedz

  14 listopada 2017 w 16:19

  Putler to żenada i obciach.

 2. observer48 Odpowiedz

  15 listopada 2017 w 07:28

  Senator John McCain to prawdziwy bohater i patriota amerykański. Po zestrzeleniu nad Hanoi (dzisiejszym Ho Szi Min) bombowca US Navy, który pilotował w październiku 1967 r. wpadł w ręce Wietkongu i był poddawany torturom, w wyniku których został kaleką do końca życia. Wsławił się protestami i otwartymi wystąpieniami przeciwko oprawcom z Wietkongu torturującym innych amerykańskich jeńców wojennych.

  Dla Wietkongu i stojących za rebeliantami Sowietów stał się na tyle niewygodny z powodu wpływów i koneksji jego rodziny w USA, że zaproponowano mu wcześniejsze zwolnienie i repatriację do USA. Kapitan pilot John McCain odmówił opuszczenia swoich towarzyszy broni i został zwolniony jako jeden z ostatnich dopiero po oficjalnym zakończeniu wojny wietnamskiej w 1973 r. Dzisiaj 81-letni senator John McCain jest przewodniczącym Komisji Sił Zbrojnych Senatu USA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *