Rosjanie ostrzelali szkołę w Donbasie

17 maja 2018

Rosyjskie wojska hybrydowe w Donbasie ostrzelały podczas lekcji szkołę w miejscowości Switłodarsk. Jedna osoba została ranna, nie ucierpiał jednak żaden uczeń ani nauczyciel.
Do zdarzenia doszło około 9.30. Wiadomo, że jeden pocisk artyleryjski wybuchł na boisku szkolnym. Ranny to kierowca samochodu przejeżdżającego w pobliżu boiska.
Dzieci puszczono do domu. Niewykluczone, że budynek szkoły ucierpiał też w innych miejscach, szef administracji wojskowej i cywilnej w Donbasie Pawło Żebriwski oznajmił na portalu społecznościowym, że na miejscu pracują teraz prace mające ustalić, czy były jakieś inne zniszczenia.
Poza tym w Donbasie bez zmian od kilku tygodniu, niemal każdego dnia dochodzi do dziesiątków ostrzałów pozycji Ukraińskich ze strony rosyjskiej.
Oprac. MaH, unian.net
fot. npu.gov.ua
Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Rosjanie ostrzelali szkołę w Donbasie

  1. vis Odpowiedz

    17 maja 2018 w 16:33

    Taaaak… rosyjska „armia”, bohatersko „walcząca” z babami i dziećmi. I tak jest od początku istnienia tego państwa – zakały ludzkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *