Premier: Chcemy walczyć z kłamstwem oświęcimskim; dlatego nowelizujemy ustawę o IPN

2 lutego 2018

Nasz został naznaczony ogromnym cierpieniem podczas II Wojny Światowej. Cały kraj był pod niemiecką i sowiecką okupacją. Praktycznie każda polska opłakiwała stratę swoich najbliższych, mówił Mateusz w wygłoszonym w czwartek orędziu. Odniósł się do konfliktu, który wybuchł na tle polskiej ustawy o


Kresy24.pl/za youtube.com/AB

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

8 odpowiedzi Premier: Chcemy walczyć z kłamstwem oświęcimskim; dlatego nowelizujemy ustawę o IPN

 1. Jarema Odpowiedz

  2 lutego 2018 w 11:24

  Polska w końcu definiuje własne interesy, takie jak walka z fałszywym „polskie” obozy i je realizuje. Cóż w odpowiedzi mamy wypowiedzianą wojnę, z której nie możemy się wycofać zgadzając się na kłamliwe „polskie” obozy. Paradoksalnie mamy w tej konfrontacji silne argumenty – prawdę. Nie da się nawet przy gigantycznych wpływach w mediach, pieniądzach wpływach politycznych udowodnić, że wielbłąd nie ma garba, a co najwyżej ma niewielkie wybrzuszenie. Polska ma szansę tę walkę wygrać, zresztą nie ma wyboru i nie może jej przegrać. W tej chwili pamiętajmy, że nie należy się lękać wielkich, możnych i wpływowych.
  Jestem też zdania, że jeżeli poparcie USA zależy od tego, czy polska zgodzi się na przypisanie jej współudział w Holocauscie, to warunki są nie do przyjęcia. Myślę jednak, że w grze są inne przesłanki i taka alternatywa ostatecznie nie powstanie.

 2. polak a nie riusski troll Odpowiedz

  2 lutego 2018 w 22:12

  Panie Jarema Dziękuję!
  niech Pan zobaczy ilu tutaj napisało obok Pana WIERNYCH, STAŁYCH OBROŃCÓW DOBREGO IMIENIA POLSKI, NAWET płatni …… rusofile jak im nie zapłacisz to nie napiszą dobrze o Polsce…. Powiem tylko tyle….Niech Bóg Ma Nas w Opiece!

  szok. a wystarczy napisać: chcemy odkłamywać historię….
  Jestem dumny z historii Polski….tyle i aż tyle….

  • polak a nie riusski troll Odpowiedz

   2 lutego 2018 w 22:53

   ps: tutaj dobry artykuł: https://wpolityce.pl/polityka/379670-nie-chca-nas-w-klubie-ale-i-tak-tam-wejdziemy-chcemy-byc-podmiotowym-aktorem-sceny-miedzynarodowej

 3. polak a nie riusski troll Odpowiedz

  3 lutego 2018 w 01:36

  a tutaj film, świetny: https://youtu.be/cR67FNoJ490
  koniecznie obejrzyjcie do końca…

 4. Sommers Odpowiedz

  3 lutego 2018 w 18:21

  Ustawa 447 Senatu USA. Sprawa odszkodowań dla grupy Żydowskiej. Kiedyś Ruskie, a tera Amerykanie chcą nas wydoić.

 5. DDt Odpowiedz

  3 lutego 2018 w 23:52

  @polak a nie riusski troll

  Rzeczywiście artykuł wPolityce rzeczowo przedstawia konsekwencje dojrzewania i upodmiotowienia Naszej Rzczypospolitej.

  Pomimo, że w wielu kwestiach nie jest mi „po drodze” z poglądami i analizami kierownika Ośrodka Studiów Przestrzeni Postsowieckiej ASzWoj to w tym przypadku z zaprezentowaną wypowiedzią się identyfikuję. Podobnie interesującym spojrzeniem jest program ze wspomnianym dr oraz posłem Winnickim w jednej spoza mainstreamowych TV.

  Klucz to niekorzystny dla zainteresowanej diaspory kształt „dużej” ustawy prywatyzacyjnej i kotwice projektu „3morza”.

 6. pinio Odpowiedz

  4 lutego 2018 w 18:15

  jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę-zydzi chca odszkodowan za swoich obywateli- a nam daja nic nie warte medale- bo simierc zyda to strata ,a polaka to wyroznienie -nic nie wartym medalem jak dlugo omi mysla traktowac nas -jak ludzi gorszej kategori- tylko chyba zapomnieli ze narodu polskiego nikt nigdy nie pokonał -chociaż niektóre bitwy przegraliśmy NIECH TO WEZMA SOBIE DO SERCA -ZE POLSKA NIGDY NIE BĘDZIE NICZYJA KOLONIA

  • pinio Odpowiedz

   4 lutego 2018 w 18:21

   niech polska-zamiast odszkodowań -daje spadkobierca nawet po dwa medale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *