Pokaz siły nad Bałtykiem (WIDEO)

19 czerwca 2017

Na plaży w Ustce odbył się jeden z najważniejszych epizodów ćwiczeń Baltops 2017. Międzynarodowa grupa zadaniowa dokonała desantu, w rolę sił przeciwnika wcielili się żołnierze 7 Brygady Obrony Wybrzeża. Desant wspierany był przez komponent powietrzny. Nad plażą symulowanego ataku dokonały m.in. bombowce B-52 i B-1. (WIĘCEJ)


Kresy24.pl/Defence24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

3 odpowiedzi Pokaz siły nad Bałtykiem (WIDEO)

 1. SyøTroll Odpowiedz

  19 czerwca 2017 w 11:19

  Odstraszające zabawy rosyjskich dużych chłopców kresy24 kom4entują jako prowokacje, a naszych jako coś zupełnie normalnego i oczywistego. Bo nam wolno ich zastraszać a im nie wolno nas. A to przecież jedno i to samo.

  • observer48 Odpowiedz

   22 czerwca 2017 w 10:10

   @SyøTroll
   Si vis pacem, para bellum.

 2. polak a nie riusski troll Odpowiedz

  22 czerwca 2017 w 18:00

  Wbrew jak zwykle kłamliwym, obrzydliwym pro sputnikowym wersjom SyøTrolla,który za wszelką cene chce przybliżyć nam ruską propagandę, chociaż jak sam przyznaje nie przyniosło to korzyści Polsce ( i nigdy nie nie wzmocni Polski). WIĘC PO CO STOSUJE TE ELEMENTY moskiewskiej WOJNY INFORMACYJNEJ PRZECIW INTERESOM I NA SZKODĘ POLAKÓW ???
  JAKI MA UKRYTY CEL? PO CO WPISUJE SIĘ W STRATEGIĘ moskwy??
  Nie ważne że moskale ćwiczą wariant ofensywny – a My obronne działania-, ćwiczą z użyciem atomówek na Polskę i wyzwalanie naszego kraju( Go to nie obchodzi)…
  Nie wazne ze używają do ćwiczeń wielokrotnie więcej wojska – Ladoga 40 tys.wostok 150 tys. a takich manewrów na jeden NATOWSKI przypada kilka… a saber -tylko 5tys….
  Twierdził ŻE mOSKALE BRONIĄ BIAŁORUSINÓW …TUTAJ CYTUJĘ:,,ŻEBYŚMY ICH POKOJOWO NIE WYRZEZALI”….
  niesamowite….co ten Pan chce osiągnąć?? ( mogę podać datę, screena i temat z Kresów)

  Chce nas przekonać że nie ma dobrych i złych…
  Że wspólczesna polityka się nie zmieniła od 70 lat, a że moskwa jest jedynym krajem w Europie który przyłącza inne terytoria do siebie….że realizuje wariant hitlerowski z lat trzydziestych ( i propagandowo powiela te same schematy…)… i czym wtedy sie to skończyło….
  Nie On nam tłumaczy że nic się nie zmieniło i że wszyscy przyłączają terytoria do siebie….
  PYTANIE KTO ODNOSI KORZYŚCI Z TEJ PROPAGANDY I CZY ABY NAPEWNO POLSKA….
  prawda wygląda inaczej….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *