Niechciany kibic

15 maja 2018

Znanemu z tropienia afer dopingowych niemieckiemu dziennikarzowi Hajo Seppeltowi odmówiono wizy wjazdowej do Rosji. 

Hajo Seppelt nie będzie więc miał okazji  porozmawiać z rosyjskimi działaczami sportowymi o „rzekomym” stosowaniu dopingu. A byłoby o czym… W latach 2014 – 2016 niemiecka telewizja ARD wyemitowała kilka filmów jego autorstwa o sytuacji w rosyjskim sporcie.


Jakby tego było mało w połowie kwietnia dziennikarz zapowiedział opublikowanie nowych wyników testów przeprowadzonych wśród rosyjskich sportowców. Liczby które podał są szokujące i podajemy je na odpowiedzialność redaktora: wśród próbek pobranych od czterech i pół tysiąca sportowców, aż dziewięć tysięcy jest pozytywnych, czyli skażonych dopingiem.

Z drugiej strony – zdaniem redakcji Kresów24 – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Redaktor Seppelt oszczędzi przynajmniej na zdrowiu, gdyż będzie mu oszczędzone oglądanie finału MŚ, w którym Polska pokona Niemcy dwa do jednego.


Adam Bukowski

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Niechciany kibic

  1. Kocur Odpowiedz

    16 maja 2018 w 08:15

    To wynik jest już zakontraktowany? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *