Nie wszystko, co rosyjskie, objęte jest sankcjami

22 czerwca 2018

Rosyjskie linie lotnicze „Aeroflot” zostały uznane za najlepszą linię na rynku międzynarodowych przewoźników europejskich.

Do oceny zastosowano kryteria amerykańskiego stowarzyszenia  APEA (Airline Passenger Experience Association). „Aeroflot” został wybrany przez pasażerów i zwyciężył w dwóch kategoriach: „najlepsza globalna firma przewozowa w Europie” oraz „firma przewozowa posiadająca najwygodniejsze fotele”.


Wybierano oceniając takie kryteria, jak: praca personelu, jakość serwowanych posiłków, komfort lotu, jakość pokładowego wi-fi.

Nagrody zostały wręczone 19 czerwca na konferencji w Los Angeles.


Wyróżnienie to spowoduje awans firmy w międzynarodowym rankingu, która i do tej pory była oceniana wysoko i tym samym „Aeroflot” znajdzie się w gronie 12% firm lotniczych posiadających pięć gwiazdek. Dodajmy, że LOT poszczycić się może czteroma gwiazdkami.

W klasyfikacji Skytrax, która jest europejskim odpowiednikiem amerykańskiego APEA, rosyjskie linie są oceniane na cztery gwiazdki. Jakby tego było mało po raz drugi z rzędu zostały wyróżnione nagrodą TripAdvisor Travellers’ Choice Award, przyznawanej przez cieszący się wielką popularnością portal podróżniczy.

Adam Bukowski

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Nie wszystko, co rosyjskie, objęte jest sankcjami

  1. pyra Odpowiedz

    25 czerwca 2018 w 23:19

    dość często latam Aeroflotem…. i potwierdzam że są to bardzo dobre linie…. ale mógłby autor wyjaśnić o czym pisze w fragmencie – „firma przewozowa posiadająca najwygodniejsze fotele”…. bo fotele jak wszędzie – takie zwykłe, najzwyczajniej standardowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *