Mieszkańcy Brześcia „pozdrowili” Lenina z okazji urodzin

21 kwietnia 2017

W wigilię przypadających 22 kwietnia urodzin wodza światowej rewolucji proletariackiej Włodzimierza Iljicza Lenina, mieszkańcy Brześcia zaakcentowali swoje przywiązanie i szacunek do bohatera oraz jego komunistycznej ideologii, informuje portal „Realnyj Best”. 


W piątek 21 kwietnia wczesnym rankiem, Komitet Śledczy i służby komunalne miasta nad Bugiem zostały postawione w stan gotowości. Nieznany sprawca dopuścił się profanacji na skwerze przy ulicy Lenina w Brześciu, w świętym dla komunistów miejscu. Czerwoną farbą oblał cokół, na którym w charakterystycznej pozie trwa w bezruchu . A stało się to w przeddzień urodzin Włodzimierza Iljicza Lenina, gdy jego wierni, fanatyczni czciciele będą składać wieńce u jego stóp.

Teraz na miejscu incydentu służb komunalnych dwoją się i troją, żeby usunąć farbę, a Komitetu Śledczego rozglądają się uważnie, pozorując tropienie bandytów. Nie mamy wątpliwości, że wywiążą się na medal.


Kresy24.pl

 

 

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *