Kolejny miesiąc w pace. Nawalny dostał 30 dni

13 czerwca 2017

Wczoraj wieczorem moskiewski sąd skazał jednego z liderów rosyjskiej opozycji na 30 dni więzienia.

Zatrzymanie, proces i błyskawiczny wyrok mają związek z falą protestów, jaka przetoczyła się przez około setkę miast w całej Rosji – od Moskwy i Petersburga po .


Aleksiej w tym sensie jest „winny”, że wzywał swych rodaków do wyjścia na ulice celem zaprotestowania przeciw wszechogarniającej korupcji.

Co ciekawe – po raz pierwszy od jakiegoś czasu demonstrujący nie tylko domagają się odejścia premiera Miedwiediewa (w obecnym układzie sił to płotka), ale samego Władimira Władimirowicza.


Na razie obaj „dżentelmeni” nic sobie z tych demonstracji nie robią, czemu dali wyraz w telewizji, śmiejąc się do rozpuku z opowiadanych sobie nawzajem „żarcików”.

Moskiewski sąd skazał Nawalnego na 30 dni więzienia za popełnienie dwóch deliktów. Pierwszy polega na „naruszeniu prawa o zgromadzeniach, drugi natomiast na „nieokazaniu pokory wobec funkcjonariusza”

To ostatnie możliwe tylko w rabsko-niewolniczym kraju, jakim jest . Nie wystarczy posłuszeństwo – potrzebna jest czołobitność, do ofiary życia włącznie. „Umrzem – rozweselim cara”.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Kolejny miesiąc w pace. Nawalny dostał 30 dni

  1. Japa Odpowiedz

    17 czerwca 2017 w 10:59

    ??? 30 dni i to sąd go skazał. Reżim żoliborski przetrzymuje M. Piskorskiego bez sądu już rok, czy coś koło tego i co?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *