ZEA goszczą „marszałkinie” sejmów całego świata. Będzie „spikerka” z Łotwy

11 grudnia 2016

inara-murniece

Pomieszanie z poplątaniem! – kraj, w którym demokrację widziano tylko na dolarach USA, organizuje światowy zjazd „marszałkiń” parlamentu, co wobec faktu przedmiotowego traktowania tu kobiet, dopełnia miary groteski.

Przykład? Proszę bardzo. W 2013 zgwałcono przebywającą w tym kraju służbowo Norweżkę. Gdy ta zgłosiła się na policję, została aresztowana za „seks pozamałżeński”. Wiwat centrum cywilizacji mierzonej przyjaznym podejściem do człowieka!


Inara Murniece, ur. w 1970, z prawicowej partii „Zjednoczenie Narodowe” pełni rolę przewodniczącego łotewskiego parlamentu (Saeima) od przeszło dwóch lat. Wcześniej pracowała m.in. jako dziennikarka.

Jutro i pojutrze pani Murniece przebywać będzie w Abu-Dhabi na „Międzynarodowym Szczycie Kobiet – Przewodniczących Parlamentu”, bo tak należy przetłumaczyć z angielskiego tę dziwaczną nowomowę. Oprócz Łotyszki – około pięćdziesiątka jej odpowiedniczek z całego świata.


Ciekawe, czy któraś z Pań – gorąco zachęcamy – podejmie jeden z następujących tematów: islamski terroryzm, obrzezanie kobiet, kamienowanie za cudzołóstwo, więzienie za homoseksualizm, kara śmierci za posiadanie Biblii w Arabii Saudyjskiej i/lub inne…

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *