Zamach bombowy na Ukrainie

19 maja 2017

W mieście Kropywnycki (do niedawna – ) w powietrze wyleciał samochód marki „Niwa”, w którym nieznani sprawcy umieścili ładunek wybuchowy. Właścicielem samochodu jest państwowy, który wskutek wybuchu został ciężko ranny.

Zdarzenie miało miejsce dziś ok. godz. 5.00 rano. Policję i pogotowie ratunkowe powiadomili mieszkańcy osiedla, którzy usłyszeli . W zniszczonym samochodzie policjanci znaleźli fragmenty ładunku wybuchowego. Śledztwo prowadzone jest pod kątem usiłowania zabójstwa.


Wcześniej informowano, że ogromny wybuch nastąpił w centrum Mikołajewa. Zdetonowany ładunek uszkodził drzwi do banku na prospekcie Centralnym, oraz okna w pobliskich budynkach mieszkalnych.

Kresy24.pl/magnapolonia.org


Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

2 odpowiedzi Zamach bombowy na Ukrainie

  1. iwanczuk Odpowiedz

    19 maja 2017 w 21:37

    Czy Ukraińcy nie potrafią zrobić radykalnie porządku z rosyjskimi bandytami putina na sposób, w którym atakowali Polaków w latach 40-tych ub. wieku?

  2. Japa Odpowiedz

    21 maja 2017 w 11:34

    To są metody znane i sprawdzone. Razem z „bezwizem” przyjdą do Polski. Zostaną przywrócone metody Pruszkowa I Wołomina w UPAińskim wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *