Pijany Polak staranował szlaban graniczny i wdarł się na Białoruś (WIDEO)

17 maja 2018

Przekroczyć polsko – białoruską granicę w sekundę? Możliwe. Dokonał tego Polak. 15 maja samochodem marki Opel staranował szlaban na polsko – białoruskim przejściu granicznym i wdarł się na terytorium Białorusi.

Około godz. 19.00  w rejonie miejscowości Jałówka system monitoringu Placówki SG w Michałowie zarejestrował pojazd marki Opel Zafira, który staranował bramę na drodze przecinającej granicę państwową. Samochód wjechał w głąb terytorium Białorusi.


niezwłocznie poinformowalo o zaistniałej sytuacji stronę białoruską. Kierowca auta został zatrzymany przez białoruskie graniczne po przejechaniu około 10 kilometrów. Okazało się, że pojazdem kierował obywatel Polski. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów i był pod wpływem alkoholu.

Kolejny przypadek nielegalnego przekroczenia polsko – białoruskiej granicy  ujawnili funkcjonariusze z Placówki SG w Mielniku. Po informacji jaką służba białoruska otrzymała od funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymano po stronie białoruskiej mężczyznę. Okazało się, że to obywatel Niemiec, który przekroczył nielegalnie granicę podróżując po okolicy rowerem. W obu przypadkach prowadzone są czynności przez obie strony zmierzające do przekazania mężczyzn stronie polskiej.


Kresy24.pl na podstawie .strazgraniczna.pl/ba

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

6 odpowiedzi Pijany Polak staranował szlaban graniczny i wdarł się na Białoruś (WIDEO)

 1. Nie można nic powiedzieć Odpowiedz

  17 maja 2018 w 12:12

  Czyli nie jest tam aż tak źle 🙂

 2. Dzierżyński Odpowiedz

  17 maja 2018 w 12:45

  Tak bez czołgu wdarł się 10 km na terytorium Białorusi – niezły wynik. Teraz trzeba by spróbować z czołgami;)

 3. emil Odpowiedz

  17 maja 2018 w 22:16

  poleca glowy u towarzyszy 10 km wdarl sie w glab sojuszu euroazjatyckiego, jakby polacy nie powiadomili to by do moskwy dojechal albo na krym

 4. Jan Odpowiedz

  18 maja 2018 w 10:15

  A tak w ogóle to po nasi wyszli przed szereg i informowali Białorusinów. Może by było więcej niż 10km 😉

 5. Adam Łódź Odpowiedz

  25 maja 2018 w 10:42

  Miał dość PO(potwornie obłąkanych),N-owoczesnych zdrajców i reszty tzw.opozycji.Po pijaku wmówili mu że Tusk wróci do kraju i będzie po staremu .By była jak było.Nie wytrzymał napięcia.A że ruszył na tereny Rzeczpospolitej Obojga Narodów to w sumie jak do siebie:)Wielkie Księstwo Litewskie wita:)

 6. olek Odpowiedz

  30 maja 2018 w 10:59

  w domu nie dopił więc pojechał do sąsiadów .Brak jakiegokolwiek zrozumienia ze strony SG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *