Mamy Niepodległą! Wyślij kartkę z życzeniami z okazji Narodowego Święta Niepodległości!

3 listopada 2016

mamy niepodlegla-akcja muzeum polsudskiego

Ogólnopolska akcja „Mamy Niepodległą!” jest organizowana już po raz czwarty. Zachęca do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Jej pomysłodawcą jest Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, a partnerem strategicznym – Poczta .

Muzeum zaprasza do wysyłania bezpłatnych, specjalnie na tę okazję zaprojektowanych kartek pocztowych oraz e-kartek z życzeniami (tu można wybrać jedną z nich).


Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Sejmu. Tegoroczną zainaugurował dziś – jako pierwszy podpisał i wysłał kartkę – Sejmu RP Marek Kuchciński. Zaprosił też wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty w Sejmie 11 listopada i wysyłania kartek z życzeniami z gmachu parlamentu – będzie to promocja Polski i polskiego parlamentaryzmu oraz zachęta do pamięci o ważnych dla wszystkich Polaków wydarzeniach.

Akcji Mamy Niepodległą! Będą jak co roku towarzyszyć różnorodne wydarzenia, m.in. historyczny flash mob, piknik niepodległościowy, gry edukacyjne i wiele innych lokalnych inicjatyw zogniskowanych wokół tematu niepodległości.


Zachęcamy do komentowania materiału na naszym oficjalnym fanpage’u: https://www.facebook.com/semperkresy/

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *