Polacy byli bez szans gdy napadło na nich pięciu agresywnych Ukraińców

12 stycznia 2018

Dwóch Polaków zostało bez powodu zaatakowanych przez pięcioosobową grupę pijanych i agresywnych Ukraińców. Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 stycznia w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu. Stołacznym policjantom szybko udało się zatrzymać napastników. Teraz grozi im do 3 lat .

Jak informuje śródmiejska , zatrzymani obywatele Ukrainy usłyszeli już zarzuty za dwóch Polaków. 5-osobowa grupa nietrzeźwych i agresywnie zachowujących się mężczyzn idąca Krakowskim Przedmieściem bez powodu zaatakowała idących naprzeciwko mieszkańców Warszawy. 27 i 28-latek byli bici pięściami po całym ciele. Interweniujący policjanci w kilka minut ustalili i zatrzymali podejrzanych. Stanisław K., Władysław Ch., Bogdan B., Andrii O. i Anton M. trafili do policyjnych cel. Każdy miał około promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


Mężczyźni przyznali się do przestępstwa. Grozi mi kara nawet do 3 lat więzienia.
Kilka minut po północy dwaj mężczyźni idący Krakowskim Przedmieściem mijali się z pięcioosobową grupą młodych, zachowujących się głośno i agresywnie mężczyzn. Kiedy zrównali się z nimi na chodniku ze strony napastników najpierw miały paść obelżywe słowa, a gdy pokrzywdzeni odpowiedzieli na zaczepki, w ich kierunku posypały się ciosy zadawane pięściami. Po tym napastnicy rozbiegli się.

Interweniujący w tej sprawie śródmiejscy wywiadowcy udzielili pomocy pokrzywdzonym, wezwali ratowników medycznych, a następnie po ustaleniu rysopisów napastników  rozpoczęli  ich poszukiwanie. Po kilku minutach napotkali głośno zachowujących się mężczyzn odpowiadających opisowi pokrzywdzonych. Podczas legitymowania nietrzeźwych mężczyzn okazało się, że wszyscy są narodowości ukraińskiej. Podawali oni różne wersje zdarzenia i zaprzeczali, jakoby mieli kogoś pobić. W trakcie czynności jeden z legitymowanych próbował podjąć ucieczkę jednak został zatrzymany. Rozpoznani przez pokrzywdzonych agresorzy trafili do policyjnych cel. 24-letni Stanisław K., 23- letni Władysław Ch. i Bogdan B. oraz 21- letni Andrii O. i 19-letni Anton M. mieli około promila alkoholu w organizmach.


Po wytrzeźwieniu wszyscy usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu, do czego się przyznali. Teraz podejrzani odpowiedzą przed sądem, którzy może ich skazać nawet na 3 lata pozbawienia wolności.

 

Kresy24.pl/policja.waw.pl/AB

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

11 odpowiedzi Polacy byli bez szans gdy napadło na nich pięciu agresywnych Ukraińców

 1. Michał Odpowiedz

  12 stycznia 2018 w 11:52

  W tym wypadku najlepszym zastosowaniem byłby wpi…l od poszkodowanych i wyrzucenie z powrotem do swojego kraju z zakazem wjazdu do Polski na 10 lat.

 2. 2kbb Odpowiedz

  12 stycznia 2018 w 12:47

  Czy Polska jest krajem gdzie Ukraińcy mogą nauczyć się porządku ? Na pewno pod względem prawnym nikt nie będzie się z nimi patyczkował. Tylko czy nasz wymiar sprawiedliwości będzie odporny na łapówki i układy. Póki ukraińska mafia nie wejdzie we współpracę z polską mafią wydaje się ze nic nam nie grozi ale co będzie później tego nikt nie wie…

 3. Mike Odpowiedz

  12 stycznia 2018 w 15:36

  Banderowski pomiot, brak kultury, dzicz ze wschodu.

 4. Basia Odpowiedz

  12 stycznia 2018 w 16:45

  Kulturalni banderowcy w akcji.

 5. Lenkas Odpowiedz

  12 stycznia 2018 w 19:29

  Przecież to nie Ukraińcy, lecz Polacy (Stanisław, Władysław i tak dalej), pewnie są tylko obywatelami Ukrainy, więc Polacy pobili Polaków…

 6. wała ukrainie ! Odpowiedz

  12 stycznia 2018 w 22:35

  To są te pozytywne skutki masowej emigracji Ukraińców.

 7. Cassubica Odpowiedz

  13 stycznia 2018 w 04:32

  To ciekawe, że Polska przyjmuje z otwartymi rękami ukraińskich bandytów, a nie chce przyjąć kilkaset biednych arabskich dzieci i kobiet z terenów wojen rozpętanych przez USA.

 8. DDt Odpowiedz

  13 stycznia 2018 w 09:07

  Przybysze znad Dniepru są coraz bardziej hardzi w swoich zachowaniach.

  Dodatkowo „nakręcani są” poprzez retorykę swoich mentorów jak Wiatrowycz czy nawet Klimkin!

  Nie wróży to dobrze na przyszłość dla nas Polaków.

 9. observer48 Odpowiedz

  14 stycznia 2018 w 07:51

  Wsadzić, wywalić po odsiadce i zabronić wjazdu na terytorium Polski na następne 10 lat! Odosobnione przypadki nie mogą rzutować na status i traktowanie ponad miliona Ukraińców pracujących w Polsce i przestrzegających prawa.

  Polski sejm i rząd powinny zrewidować status i działalność Związku Ukraińców w Polsce, który jest rozsadnikiem banderyzmu, a także zasady jego finansowania. Zbiorowa odpowiedzialność jest specjalnością i aromatem putlerowskiej RoSSji.

  • Polak z Białorusi Odpowiedz

   16 stycznia 2018 w 22:41

   Całkiem się zgadzam z „Polski sejm i rząd powinny zrewidować status i działalność Związku Ukraińców w Polsce, który jest rozsadnikiem banderyzmu, a także zasady jego finansowania. Zbiorowa odpowiedzialność jest specjalnością i aromatem putlerowskiej RoSSji.
   ” To jest mądrze, sprawiedliwie i obiektywnie

 10. Młodziak Odpowiedz

  14 marca 2018 w 14:14

  Te trzy lata więzienia (nie ważne czy są to Polacy, Ukraińcy, czy ktokolwiek inny) to o wiele za mało…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *